reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nie wiem może jestem naiwna ale myślę że troll by się bardziej wysilil niż ciągle pytał każdego czy robił betę...
Wiecie dziewczyny jak byłam w ciąży ze starszym synem, spotkałam znajoma, też w ciąży i tak sobie pogadalysmy. Ona nagle wypala o dziurze w pepku że przez pępek jest z dzieckiem połączona. Nie dała się przekonać że jest inaczej, szybko ucielam temat bo czułam się zazenowana ta rozmowa. Miała 25 lat. Także różni są ludzie [emoji39]
Jeśli to troll się z nas nabija, trudno, w sumie wszyscy się posmialismy [emoji6] ale jeśli pisze serio to mam ogromną nadzieję że z tej przygody coś jej w głowie zostanie
 
Nie wiem może jestem naiwna ale myślę że troll by się bardziej wysilil niż ciągle pytał każdego czy robił betę...
Wiecie dziewczyny jak byłam w ciąży ze starszym synem, spotkałam znajoma, też w ciąży i tak sobie pogadalysmy. Ona nagle wypala o dziurze w pepku że przez pępek jest z dzieckiem połączona. Nie dała się przekonać że jest inaczej, szybko ucielam temat bo czułam się zazenowana ta rozmowa. Miała 25 lat. Także różni są ludzie [emoji39]
Jeśli to troll się z nas nabija, trudno, w sumie wszyscy się posmialismy [emoji6] ale jeśli pisze serio to mam ogromną nadzieję że z tej przygody coś jej w głowie zostanie



Pisze serio
 
Jeśli by się okazało, że to nie trolling, to całe szczęście, że córki nie masz.
 

Załączniki

  • 15620013285161771992068.jpg
    15620013285161771992068.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 66
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry