reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Serio?? wyniki masz ok ,wiesz że nie jesteś w ciąży ,co nam chciałaś pokazać ? Twoje wyniki o ciąży nie świadcza, jedynie to ph moczu o jakiejś infekcji może świadczyć ,ale to lekarz może stwierdzić
 
Serio?? wyniki masz ok ,wiesz że nie jesteś w ciąży ,co nam chciałaś pokazać ? Twoje wyniki o ciąży nie świadcza, jedynie to ph moczu o jakiejś infekcji może świadczyć ,ale to lekarz może stwierdzić

no serio...no wiem że wyniki mam ok..a jak jest ciąża to cukru w moczu jest więcej bo nie pamiętam??
 
no serio...no wiem że wyniki mam ok..a jak jest ciąża to cukru w moczu jest więcej bo nie pamiętam??
Co ma cukier w moczu do ciąży????
Zresztą jakiej ciąży - ty NIE JESTEŚ W CIĄŻY...


Może przydało by się żeby już ktoś zamknął ten wątek...? [emoji849]
 
Nie może być cukru w moczu w ciąży , Ty nie jesteś w ciąży !!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry