reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dałam 3 krople więc nie ma opcji aby był zalany.. Czytalam instrukcje więc widzę co jest, ale chyba każda kobieta była na moim miejscu więc nie rozumiem tej ironi "gdzie jest druga kreska " ale dobrze dzięki za odpowiedź.
 
Dałam 3 krople więc nie ma opcji aby był zalany.. Czytalam instrukcje więc widzę co jest, ale chyba każda kobieta była na moim miejscu więc nie rozumiem tej ironi "gdzie jest druga kreska " ale dobrze dzięki za odpowiedź.

Może nadal to było za dużo - jest wyraźnie pożółkły z jednej strony, a więc zalany. Okno powinno być bielutkie, a kreska/kreski wyraźne, a nie rozmyte czy rozlane.

Jak wiesz lepiej, że pozytywny to po co się pytasz?
 
Ostatnia edycja:
Może nadal to było - jest wyraźnie pożółkły z jednej strony, a więc zalany. Okno powinno być bielutkie, a kreska/kreski wyraźne, a nie rozmyte czy rozlane.

Jak wiesz lepiej, że pozytywny to po co się pytasz?
test robiony był z samego rana więc chyba miał prawo zrobić się żółty, bo zdjęcia dopiero umieściłam?(minęło 11h od testowania) Wcześniej nie wpadłam na pomysł robienia zdjec odrazu po wykonaniu. Nie będę wchodziła w dalsza dyskusje, ponieważ nie na tym opiera się mój post. Uważałam że jeżeli nie jest ktoś pewny testu to wrzuca po prostu zdjęcie i dostaje odpowiedź ( nie chamska) .. No cóż chyba jednak się pomyliłam na tym forum. Pozdrawiam i życzę miłego wieczora.
 
test robiony był z samego rana więc chyba miał prawo zrobić się żółty, bo zdjęcia dopiero umieściłam?(minęło 11h od testowania) Wcześniej nie wpadłam na pomysł robienia zdjec odrazu po wykonaniu. Nie będę wchodziła w dalsza dyskusje, ponieważ nie na tym opiera się mój post. Uważałam że jeżeli nie jest ktoś pewny testu to wrzuca po prostu zdjęcie i dostaje odpowiedź ( nie chamska) .. No cóż chyba jednak się pomyliłam na tym forum. Pozdrawiam i życzę miłego wieczora.
Skoro wrzucasz stare testy to są one nieważne, cokolwiek tam by nie było nie można się nimi sugerować [emoji2370]
 
reklama
Dałam 3 krople więc nie ma opcji aby był zalany.. Czytalam instrukcje więc widzę co jest, ale chyba każda kobieta była na moim miejscu więc nie rozumiem tej ironi "gdzie jest druga kreska " ale dobrze dzięki za odpowiedź.

Jest jak najbardziej opcja, ze może być zalany. Mógł być wadliwie zbudowany i już się zalało.
Tak wiec jeden test zalany i oba negatywne.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry