reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
kochana ja bardzo chętnie tylko niestety do Wawy mam aż 200 km. :-( a tak bym chciała żeby Oli nauczył Zuźkę spać do 10 chociaż! ;-)
 
no właśnie dawno w Wawie nie byłam. Odkąd wyprowadzilismy się z Wawy to już trzy lata, nie byłam tam ani razu! :-( Ale planujemy w styczniu odwiedzić znajomych, bo odkładamy non stop a niedługo się na nas obrażą. ;-)
 
Mała, to przyjeżdzaj szybko!
Ja dziś spędziłam iuntensywny dzień, Natalka ma zrobione pierwsze zdjecie do paszportu, zakupy zrobione, oczywiście nie te, które miały być, ale co tam ;-)
Przysnęła nam wieczorem w samochodzie i dopiero teraz posżła się kąpac.
 
Dzień dobry
Ale się wyspałam, Natalka obudziła się dopiero przed 8:00, wczoraj łobuzowała dość długo, ale szczęśliwie nie byłam z nią sama, więc położyłam się spać wcześneij niż moja córeczka.
 
Hej,
Ja też sobie dzisiaj pospałam :-) Tymianek spał do 6 więc jak na niego całkiem długo :-)
Dzisiaj mam wolne i w dalszym ciągu nienajlepiej się czuję :-( Mam nadzieję, że choć trochę się wykuruję. Muszę bo prawdopodobnie w niedzielę odwiedzi nas Orzech z rodzinką, a w przyszłym tygodniu Kika :-)
 
Jolik, ucałuj je ode mnie i poproś w moim imieniu (i dziewczyn pewnie też) żeby weszły w koncu na forum, bo bez nich niby fajnie, ale jakoś nie do końca ;-)
 
Hey kochane!wszyscy wyspani! pieknie! :-) oprócz mnie. za nami nie najlepsza nocka! Wczoraj byłysmy z Zuźką w odwiedzinach u Zuzi kolegi z sali noworodków. :-) Tylko zapraszając nas koleżanka zappomniał mi wspomnieć, ze Mały jest na antybiotykach, nieźle kaszle i chyba zaraził sie od siostry ciotecznej kóra ma zapalenie oskrzeli! :-( Boże mam nadzieję, że Zuźce nic nie będzie!!!!!!! ;-( Jolik a co tam u Orzeszka i Kiki? Czemu nie oddzywają się na forum?
 
U dziewczyn wszystko ok. Zapracowane na maxa i to jest chyba główny powód, że nie bywają na bb. Kika wczoraj próbowała wejść, ale wiadomo po zmianach na bb miała problem wejść na stary login. Obiecała jednak, że niedługo się pojawi i opowie co u niej :-), a trochę się u niej dzieje ;-)
Co do Orzeszka, to Anulka chodzi do żłobka i ma się tam całkiem nieźle :-) resztę opowiem jak się osobiście trochę podpytam :-)
 
reklama
Witajcie!
No my też wyspani, w miarę, Oli wtał o 9, a to jak na niego baaardzo wcześnie :-)

Jolik dzięki za wieści co u dziewczyn! Przekaż im że my tu tęskinimy!!!

Mała no faktycznie koleżanka zachowała się trochę nie odpowiedzialnie. Dziwne, bo przecież sama ma małe dziecko! Ja to mam nawyk pytać się czy wszyscy są zdrowi jak do kogoś się wybieram ;-)
Mam nadzieję, że Zuzia nie zaraziła się i wszystko będzie dobrze!
 
Do góry