reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam,
Dzieki za zyczenia, dawno mnie tu nie bylo, ale i tez sie chyba tu za wiele nie dzialo. Ostatnio jakos wiele spraw rodzinnych sie pogmatwalo, rowniez zdrowotnych i mam nadzieje, ze teraz bedzie tylko spokojniej.
 
reklama
Dzień Dobry, no to my juz po wakacjach. Pieknie było. Ateny upalne nie wytrzymania ale byliśmy na Akropolu i w nowym muzeum i było warto. Na wyspach przyjemne sierpniowe wiatry więc niepotrzebnie się bałam upałów. Weronika zajadała się rybami a Filip chyba schudł i nie moge oderwac go od polskiego jedzenia :tak: A i podróż samolotem i promem bez problemu :tak:
Tusiekn ściskam urodzinowo i zdrowia życze, wszystkim.
 
Dzień Dobry! Oooo jakie miłe powitanie. A reszta gdzie? Mi pasuje np. następny weekend, bo w ten mam wesele. Może wiecie gdzie można kupić w Warszawie fajną sukienkę??
 
Dzień dobry
Drzewko - ja najczęściej kupuję w simple.... chocbym nie wiem jak dlugo szukała i ile mierzyła to i tak kończy się na simple...

A czemu nikt nie pisze? Ograniczamy dostęp czy co???
 
Ale pucha.
Wrzuciłam Natalkową Gdynię, Turcję dorzucę jak sciągne zdjęcia, są na innym komputerze.

A Was gdzie wywiało???
 
Czesc,
Bylam w galerii i jestem w szoku jak dzieci urosly bo najlepiej to widac po cudzych.
Drzewko a nie mowilam ze nie masz sie co obawiac upalow na wyspach;-) a Filip to nie mial apetytu czy mu nie smakowalo greckie? W tamtym roku Tusiek tez starsznie schudl na wakacjach a jak sie dorwal kotleta polskiego to uszy az mu sie trzesly. A teraz z kolei jak wrocilismy to na sniadanie zjadl tyle mleka z platkami jak nigdy bo tam mu mleko nie smakowalo. Dlatego dobra jest obcja allincl bo zawsze jest szansa ze dziecku cos posmakuje.
Magdusiek a jak bylo na kanaryjskich? Strasznie jestem ciekawa bo ponoc jest tam pieknie.
Ale powiem wam ze marza mi sie takie wakacje na bezludziu troche, moze Malediwy, ale to moze za kilka lat albo na starosc;-)
 
Witam!
Piszę już Z domu. Wakacje były super! ... a jutro i w sobotę do pracy :-( Chłopaki dopiero od poniedziałku, im to dobrze!!!

Magdusiek no to Natlaka miała udany wypad do Gdyni, pewnie nie miała czasu tęsknić ;-)

Drzewko przyłączam się do pytania Magduśka o spotkanko :-) Liczę, że w końcu i mi się uda dotrzeć!!

Tusiekn a u Was już wszystko OK?
 
Dzień dobry
Tusiekn - na Wyspach Kanaryjskich było super, one są piekne, i każda inna, zresztą pisałam to juz jakiś czas temu. Teraz byliśmyw innej częsci Gran Canarii niż kilka lat temu, przy samej latarni.
Doxa - szybko wróciłaś! Czemu do pracy? Kazali Ci? Wredziole... a Ty na smsy nie odpisujesz???
 
reklama
Magdusiek czemu szybko? Prawie 2 tygodnie. Ja urlop miałam od piątku włącznie - pełniutkie 2 tygodnie - więc w piątek wracam... audyt mamy. A w sobotę druga praca... Dzisiaj z resztą też mam spotkanie z klientem... ehh zapomniałam już o wakacjach, chociaż rzeczywiście dobrze mi zrobiły, wypoczęłam!
SMS - oj przepraszam, jak nie zrobię czegoś od razu, to potem umyka! Odezwę się!!
 
Do góry