reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

oooo, fajnie ze jestescie... :)

ja niestety na kawe na balkonie bede musiala poczekac jeszcze do soboty, bo popoludniowa kawa to jednak nie to samo co poranna... ;)
a pogoda rzeczywiscie nastraja do przebywania na zewnatrz, wiec troche mnie marszczy siedzenie w pracy przy oknach wychodzacych na polnoc...

Magdusiek, swoja droga nie sadzilam, ze Mateusz dal Ci wolny ten dlugi weekend... ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry
dzisiaj z kawy na balkonie nici, cos wiercą, na trawniki sypia jakiś środek - głośno jak diabli. Jadę dziś na ktg, w sumie nie wiem po co, bo skurczy brak itd.... ale może spytam do którego miesiąca ciązy trzeba dociągnąć żeby wywołali ;-)
Teddy - no widzisz jakiego mam grzecznego synka, i długi weekend odpuścił itd, ciekawe co teraz zrobi, w najbliższy weekend K. powinien być w kompletnie innym miejscu Polski i trochę ma zgryz co robić - odwoływac, jechać...
Drzewko -a gdzie te żubry? Ja też chcę!
 
dzien dobry,

moze sie spytaja, dlaczego nie przyszlas tydzien temu... ;-)
u mnie w pracy nawet z otwarcia okien nicci, bo masowe koszenie trawnikow zorganizowali i wlasnych mysli nie slychac...

w sobote planujemy wybrac sie z synem na piknik naukowy, moze znajdzie cos dla siebie poza lodami... ;-)
niestety sami, bo K pracuje... mam nadzieje, ze pogoda dopisze...
 
hej,
Magdusiek te żubry to w Białymstoku ale w Warszawskim zoo tez chyba są :). Jak się je karmi listkami babki czy mlecza dobrze widać śmieszny prawie czarny chropowaty język, Weronika zafascynowana.
no idź na to ktg, i zapytaj. ale twój szpital chyba szczególnie na naturalny poród bez wywoływaczy ustawiony. są tez naturalne sposoby przyspieszenia ale nie pamiętam jakie...to może niech K zostanie co?
ale dzisiaj gorąco. Ja kawa na tarasie i owszem, jedynie kogut pieje jak opętany. : ))
Teddy a gdzie to naukowe coś? Ale my i tak w weekend oddajemy dzieci i na spływ jakiś kajakowy. Trzymajcie kciuki bo ja nie wiem czy przy obecnym stanie wód to ja wrócę w ogóle.
 
Drzewko - na mnie naturalne sposoby najwyraźniej nie działają :-D
Spływu zazdroszczę, kurcze, coś bym zrobiła, nosi mnie już, brakuje mi ciekawszej aktywności... idę szukać wyjazdu wakacyjnego.
 
Drzewko, piknik jest wzdluz Rozbrat i Stanka... a za splyw trzymam kciuki, na pewno bedzie swietnie!

mi wyjazd wakacyjny troche sie skomplikowal, bo istnieje szansa, ze dokladnie w tym czasie K pojedzie na oficerke, o czym dowiedzial sie dziasiaj...
 
Dzień dobry
Co to za cisza? Nie było mnie kilka dni, a tu nikt nic nie pisze? Skandal!
Teddy - jak było na pikniku?

Mam już Mateusza po dobrej stronie, od soboty jesteśmy w domu :-D
 
Witam!
Magdusiek wielkie GRATULACJE !!!! jak znajdziesz chwilke to napisz więcej o maluszku Mateuszku i roli Natalii jako starszej siostry. cudownie,że masz juz swego synka.:-)
 
Dobry wieczór,

magdusiek
wielkie gratulacje! i jak jest? :))

ja w czwartek zdaję egzamin teoretyczny, w sobotę praktyczny. bez przerwy się uczę i pracuję i siedze na placu zabaw z zoską. na nic innego nie starcza mi już czasu. pozdrowienia
 
reklama
Dobry wieczór,
Magdusiek graaaatulacje!! Super, że synek już po dobrej stronie.
Napisz trochę więcej jak możesz. Ale fajnie. Ja lubię taki stan jak wszystkie dziewczyny które znam już urodziły i żadna w ciąży nie łazi ; )
Spływ Amazonka normalnie, chociaż tylko Rawka ale przygoda super.
Efuniu, ja egzamin w sobotę do przodu, czego i tobie życzę. : )
 
Do góry