reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Przepraszam, ale porobiłam ;D wszystko już naprawiłam:-)
Kamilka- koleżanka z pracy była ok pół godziny na 3 d u Makowskiego
 
reklama
Spoko, Paola, już wszystko OK :) A ta Twoja koleżanka to pojechała do Pruszkowa, tak?

Frezja chyba liczysz na chłopczyka ;) Poniżej krótka instrukcja wstawiania podpisu chłopak/dziewczynka:

Aby napis był "It's a boy" to należy wkleić ten link w podpisie, obok suwaczka:
http://home.att.net/~scorh3/Baby03e1.gif

A by był "It's a girl" to ten link:
http://home.att.net/~scorh3/Baby03e2.gif

Oczywiście przed linkiem musi być [ img] a za linkiem [ /img] - tylko bez spacji w tych nawiasach. Dokładnie tak samo jak przy wstawianiu zdjęć.
 
Dzięki Doxa masz rację liczymy na chłopca a jeżeli jutro się dowiemy to muszę być przygotowana na pochwalenie się ;D
 
No cóż...ja byłam świecie przekonana,że noszę w sobie chłopczyka a będąc na usg maleństwo jakby czekało na to sprawdzenie, bo wyprostowało nóżki i rozkraczyło się ;D. Lekarz nam wtedy oznajmił: słuchajcie żadnych kulek ja tu nie widzę... ;D ;D
Tak więc prawdopodobnie noszę pod serduszkiem dziewuszkę!!
 
Jakoś teraz zwiędłam - dosłownie! Nic mi się nie chce i coś mnie głowka pobolewa! Męża wysłałam po zakupy, więc znowu komputer jest mój ;D ;D
Dzisiaj cały dzień odczuwam wzmożone pragnienie - non stop chce mi się pić! Teraz jak wstaję, albo się przechylę słychać aż bulgotanie w żołądku ;D ;D
 
Witam!!! Jejciu dziewczyny juz od kilku ładnych dni odwiedzam forum , ale jakoś tak wyszło,że się nie udzielałam ;D. Mam na imię Ola mam 27 lat i jest to mój 16tc.Termin mam na pażdziernik podobnie jak Wy, z wyliczeń wychodzi ,że będzie to ok 27, ale ja i tak będę miec cc, ponieważ oprucz dzidzi mam jeszcze- niestyty  :(mięśniaczka (4,5cm). Teraz jestem na zwolnieniu do 31,05, bo miałam troche kłopotów z m-kiem tj. bardzo bolał mnie brzuch i mój gin. nakazał mi odpoczynek - jeśli tak można napisać :D. Fajnie ,że sie tu spotykacie i wymieniacie się swoimi spostrzeżeniami, prawdę mówiąć po przeczytaniu niektórych zrobiło mi sie lżej na sercu ,że nie jestem sama i dolegliwości , które mnie dopadają ma ktoś jeszcze, tzn. nie zrozumcie mnie źle, ale czasami mam wrażenie ,że ja to mam najgorzej hyhy. Powiecie ,że sie nad sobą użalam - hmm , cóż ten typ już tak ma ;) Napiszcie mi moje drogie jak to jest z tymi "ruchami" , wiem że u mnie to może jeszcze za wcześnie,ale gdzieś czytałam ,że takie wybitne chudziny - jak ja ,są w stanie wyczówać dość wcześnie ruchy dziecka, coś tam niby czuje zwłaszcza wieczorem, kiedy się połażę , ale może to zwyczajnie w brzusiu mi sie przelewa  ;D. Ok tak całkiem poważnie to jak położe ręce na brzusiu to może coś tam czuje, a może mi sie tylko wydaje. Chociaż na mojej ost. wizycie mały sie tak kręcił,że nie można było posłuchać seduszka, stosował unik  :police:i, dopiero usg mnie uspokojiło,że wszystko jest ok. Pozdrawiam Was wszystkie i życze wszystkiego najnajnaj. Ola
 
TAK NAPRAWDĘ CHCIAŁABYM CHŁOPCZYKA ALE JEŻELI BĘDZIE DZIEWCZYNKA TO TAK SOBIE MYŚLĘ ,ŻE BĘDZIEMY PRÓBOWAĆ DRUGI RAZ I MOŻE SIĘ UDA.

NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY DZIDZIUŚ URODZIŁ SIĘ ZDROWY I SILNY JAK JEGO TATA. :D :D :D
 
reklama
CZEŚĆ OLU,JA TEŻ NIEDAWNO ZACZĘŁAM PISAĆ NA TYM FORUM.ODWIEDZIŁAM JUŻ WIELE TEMATÓW I UWAŻAM ŻE DOBRZE ŻE JEST TO ''MIEJSCE''GDZIE PRZYSZŁE MAMY DZIELĄ SIĘ RADOŚCIAMI I SMUTKAMI.
A CO SIĘ TYCZY RUCHÓW TO MASZ RACJĘ ,ŻE CHUDSZE MAMY MOGĄ CZUĆ SZYBCIEJ SWOJĄ DZIDZIĘ CHOCIAŻ PORZĄDNE KOPNIACZKI POCZUJESZ DOPIERO JAK DZIDZIUŚ UROŚNIE,A POZA TYM KAŻDA Z NAS ZASTANAWIA SIĘ JAK TO JEST JEŻELI JEST TO 1 CIĄŻA. :)
POZDRAWIAM
 
Do góry