reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

witajcie słoneczka!

Pozdrawiam gorąco - czy mnie jeszcze pamiętacie?
Ostatnio mam problem z dostępem do internetu, bo jeszcze nie mam zagożonego łącza ale moze na dziach się uda>.

Zazdroszczę planó wlast minute - ciepłe karaje - mmmmmmmm pomarzyć dobra rzecz

maluchy wyrosły i są śliczne
Pozdrawiam
 
reklama
dobry wieczór,
wiosna na dworze na BB nikogo nie ma :-) zajrzą tu raz na tydzień dla zachowania pozorów przywoitości... a syla to raz na rok ;-) nawet nadrabiać nie ma co...

syluś napisz coś więcej, co u Was? poza pieskimi weekendami ;-)

kasiu jaki piesek? duzy będzie?

my już mamy za sobą pierwszy kroczek. właściwie to pierwsze kroczki bo zośka dzielna dziewczyna jest i od razu serią poleciała... tak jak myślałam ani do mamy ani do taty ani do brata tylko zupełnie przypadkiem od łóżka do fotela :-) cztery od razu. nie wiem więc czy wcześniej gdzieś w ukryciu nie ćwiczyła ;-) ale emocjonujące to jest, kurcze! nie myślałam ze tak mnie wzruszy ;-)
 
Witam!
Syla,tak dawno Cię nie było,że Twoje wejscie to jak Wejście Smoka :-D witam Cię kochana z serca całego.
Nasza sunia,to tak wzięta entuzjastycznie. Rasa- kundel,rodzice jej nieduzi to i ona mam nadzieję bedzie niewielka,na razie jest malusieńka a ma juz 2,5 miesiąca.

efunia,gratki dla ZOsi za pierwsze kroczki.

DOXA, ja mam ochotę wybrać się 2 maja do Wawy ,ale nie wiem,czy rodzinka nie przyjedzie.
anno,witaj po długiej nieobecności,jejku Jeremi to już chłopczyk !
 
Witam,
U nas jelitowka pelna para, poprzednia noc nieprzespana w ogole, zastrzyki na wymioty i jeju jakiego mam dzielnego syna, jeszcze go nie widzialam zeby tak sam tylek dal do zastrzyku, duzy i madry chlopak z niego. Dzisiaj juz chyba lepiej bo jak sam mowi "spoko jest":-) mam nadzieje, ze to szybko przejdzie.
Dla Zosi gratulacje a Jeremi pewnie tez juz smiga.
Dobrze, ze dzisiaj deszczowo to nie zal ze musimy w domu byc.
Magdusiek dzieki wielkie, zapomnialam ci powiedziec, ze mi chodzi w szczegolnosci o wylot z Krakowa, ale napewno cos znajde, jeszcze raz dzieki za rozjasnienie sytuacji;-)
 
Dobry wieczór!

Anno pamiętamy, pamiętamy Cię, a jakże! I zapraszamy częściej!!

Efunia gratulacje dla Zosi! Mogłoby się wydawać, że przy kolejnym dziecku wszystko się wie i już się tak rodzice nie emocjonują. Ale jak widać to nie prawda! I całe szczęście!

Tusiekn współczuję Wam! Natek faktycznie dzielny chłopak! Ucałuj go! I niech szybko wraca do zdrowia.

Kasiek ja jeszcze nie mam sprecyzowanych planów na majowy weekend. Jeśli tylko będę w Warszawie, a Ty przyjedziesz, to chętnie się spotkam!!
 
hej

forum nam zdycha cosik.... może przez tę piękną pogodę?

ja jedną ręką piszę a jedną tanczaca zośkę trzymam.

tusiekn zdrowia dla natka!
 
Witam,
Dzieki, Tuskowi wlasciwie przeszlo wszystko w niedziele i tak sie zastanawiam ze chyba sie czyms zatrul a nie jelitowka to byla, sam mowi ze "cos mi na zoladku usiadlo":-D
Efunia Zosia ma taki sam rowerek jak Tusiek mial i bardzo go lubil.
No pustawo na forum niemilosiernie, niektore osoby to chyba zapomnialy o nas.
Boze a moj syn udaje ze podlacza karcher w domu i myje swoje auto, z ktorym sie nie rozstaje, nie wiem czym bedzie jezdzic jak z niego wyrosnie. Jakies kable poodpinal, piane robi na gabce, normalnie na kazdym kroku nasladuje tate. Ciekawe czy dziewczynki nasladuja mamy?
 
tusiekn zośce też bardzo odpowiada rower, a najbardziej ciesze się z niego ja :-) tymek miał haucka, kupiliśmy go za 3 stówy a moim zdaniem wart był 3 dychy najwyżej ;-) ten jest świetny, bo ma sterowanie przednim kólkiem i jedzie się całkiem przyzwoicie...

tymek naśladuje nie tylko tatę, ale przede wszystkim panie z przedszkola. wozi na wózku obiadki, śniadanka dla dzieci, usypia dzieci, na spacerze udaje ze trzyma węża a za nim idą dzieci też się tegoż węża trzymając... no i gdy pada słowo "dzieci" zawsze pyta: jakie dzieci? moje maluszki? :-D siedem światów z tym chłopakiem... ciekawe czy zośka też tak a będzie... w każdym razie znikneła z naszego domu jego "wirtualna koleżanka" magda, nawet nie wiem kiedy... ale równie kłopotliwe jest gdy po wyjściu z przedszkola natychmiast staje się panią bożenką, ja jestem panią gabrysią a zośka "dziećmi", heh...

a jak temat przedszkola u tuśka? chce iść? będziecie na jakieś integracyjne spotkania chodzić?

ja w niedzielę mam imprezę - roczek, ale postanowiłam się nie spinac zanadto. mam dużo pracy i nie mam czasu na długie gotowanie. cały czas padnięta jestem i strasznie włosy mi wypadają, nie wiem czemu :baffled:
 
reklama
Efuniu mi tez teraz wlosy bardziej wypadaja na wiosne i paznokcie sie rozdwajaja, ale odkrylam fajna odzywke na paznokcie. Przedszkole jak najabardziej, w maju maja byc wyniki. Dla Zosi wszystkigo najlepszego niech zdrowo rosnie:-)
A zajecia integracyjne w naszym przedszkolu sa w lipcu, tylko ze my w lipcu chcemy leciec na wakacje i nie wiem jak to czasowo bedzie, chyba sie zalamie jak akurat zajecia beda wtedy co my na wczasach.
A Tusiek zdecydowanie zawsze wszystko chce robic tak jak tata, ale co mi ostatnio powiedzial...i mowil to tak serio, mamo jak bede duzy to bede miec duzy dom i sie ozenie i bede miec psa i garaz i bede myc karcherem auto, bede miec fajne auto i bede w nim jezdzic z dziewczyna i dzieckiem:-D jak sie nakrecil to myslalam ze nie skonczy, On w ogole ma dalekosiezne plany i juz chcialby byc dorosly jak ja.
A co do rowerka to prawda, ze swietnie pokonuje krawezniki i inne przedszkody?
 
Do góry