reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
mała biedne twoje maleństwo :( lindsay ostatnio miała takie kłopoty z maciusiem :( też rotawirus. a ja myślę,m ze powinnas pójść do innego lekarza, jeśli nie zgłosić się do szpitala po prostu. u takich maleństw odwodnienie następuje w piorunującym tempie! trzymajcie się!

syla.... cooo tooo? ja myślę i myślę, ale nie wiem :-[


u nas lało co chwilę i to grad (3 razy jak byliśmy na spacerze) ale jak nie lało to upał :)
 
Witajcie!
Mamusie wszystkiego najlpeszego - pierworódki pierwszy raz w życiu obchodziły dzisiaj swoje święto! Ja to aż ryczałam ze wzruszenia ...

U nas tradycyjnie w nocy ukradli kabel, więc od rana nie miałam internetu. A na 17 pojechaliśmy całą rodziną do knajpki greckiej, umówiliśmy się tam ze znajomymi, było naprawdę super, niedawno dotarliśmy do domu, szybka kąpiel, karmionko i Oli śpi :)

 
Hej hej a ja wzruszyłam się już wczoraj kiedy mój mąż dał Dawiemu w łapki prezent dla mnie z okazji dnia matki i tak przyniósł mi Dawiego z prezentem w tych małych rączkach  ::) Normalnie łzy w oczach miałam :) Z tego wszystkiego nie zrobiłam zdjęcia.

Mała Efunia dobrze radzi - idź jeszcze do innego lekarza bo coś tu źle pachnie , jednocześnie rota i trzydniówka to chyba za dużo na raz  ::) Sam rota wirus to straszne ustrojstwo - u Lindsay skończyło się zdaje się szpitalem, jak sie pojawi to sama Ci opowie  :(
 
halo, halo

a ja wlasnie skonczyłam papierkowo-komputerowa robote. Macio spi ( spał?!), maz dogorywa na jakims filmie.brak snu wszystkim sie udziela.ten tydzien byl okropny. w srode to juz myslalam, ze sie porycze ze zmeczenia + @ sie zbliza.

mała my po rotawirusie i po szpitalu. Maciek juz po 3 wymiotach był prawie odwodniony wiec jesli nie masz dobrej lekarskiej kontroli to jedz do szpitala. chyba ze maleństwo duzo pije. i dawaj 3 razy dziennie lakcid. jak masz jakies pytania do pisz na priva a jak chcesz to dzwon.my troche spanikowalismy wiec wiem jak to jest
pamietaj ze dziecko po rota nie trawi laktozy wiec moze przez jakis miesiac odrzucac niektore rzeczy. my muzielismy kupic mleko bezlaktozowe , bo Macio nie chciał normalnego.

Syla no co to jest????

Karen-buziaki kochana. trzymaj sie
 
Witam dziewczyny!!
JAk ja dawno tu nie zaglądałam:) co u Was słychać..juz tak dużo postów,niechce mi się tego tak naprawde nadrabiać :laugh: więc pozwole sobie to odpuścić...U mnie wszystko OK:) w końcu jakoś mi się ułożyło w życiu,mam wspaniałego narzeczonego,który zaakceptował Wikusie..w najbliższym czasie będe już mężatką  ;D a Wikusia zdrowa...powoli ukazuja się rogi  ;D ale i tak bardzo mocno ja kochamy  ;) nie zaglądałam do Was ponieważ zbytnio teraz nie mam czasu,a przeważnie nas nie ma w domu  :)Pozdrawiam...teraz może będe częściej zaglądała,bo Daniel-tak ma on na imię wyręcza mnie po pracy w obowiązkach w domu i przy Wiktorii...także planujemy w najbliższym czasie baby...ale to jeszcze troszke musimy z tymi planami poczekać..przynajmniej jeszcze pare miesięcy  ;D POZDRAWIAMY
 
Hej,
Mileliśmy normalną noc !!! Mały obudził się tylko o północy, a potem standardowo o 5 !!! Teraz śpi :-)
Najgorsze, że mały zaczyna kaszleć :-( a u synka naszej niani wykryto jakąś bakterię w płucach. Nawet nie chcę myśleć co to może być. W poniedziałek będą ostateczne wyniki. Wspomnę tylko, ze ma okropne nawroty kaszlu przynajmniej co dwa tygodnie. Wiecznie jest na antybiotykach. Jestem przerażona, a co jeśli to PNEUMOKOKI :-(

Za oknem deszczowo więc spacerek nadal pod znakiem ?

Patrycja - oj bardzo długo Cię tutaj nie było. Fajnie, że wszystko Ci się pomału układa. Wklej kilka fotek Wikuni bo my ciotki lubimy je oglądać !!!
 
Witajcie!!!
Wczoraj byłam u lekarza i niestety kamień jak siedział tak siedzi.Nie chce opuszczać mojego ciała.Dostałam dwa zastrzyki i recepty na nowe leki.Mam dalej L4 i siedze w domku.
DoxaAle chłopaki ładnie sie bawiły, musiałyście sie uśmiac z ich zabawy na całego
Orzechśliczna i bardzo grzeczną miałaś pacjentkę ( szkoda,że ja tak grzecznie nie siedzę na fotelu dentystycznym)
TeddyJak zobaczyłam miny prezesa to popłakałam sie ze smiechu
KarenBardzo współczuję choroby mamy, pamiętaj nie poddawaj sie a wszystko dobrze sie skończy!!!
 
reklama
Do góry