reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

DOXA wystrasze nimi wszytskie i bedzie puscitko na forum. HI HI Musze uciekac mam w domu robotnika od rana i ide mu kawe zrobic :-) potem male sprzatanko a na 17 do gina
 
reklama
Uff...
Wreszcie na zwolnionku i mogłam tutaj zajrzeć. Zastanawiam się, czy mnie pamiętacie? Bywałam tu kilka miesięcy temu :laugh:
Co u Was? Trochę przegapiałam, wiem.... ale teraz postaram się być na bieżąco...

Jak się czujecie? Ja rewelacyjnie! Zapomniałam już o wszystkich dolegliwościach, no może z wyjątkiem zgagi ;)
I gratuluje tym, które znają płeć swojego maleństwa. Ja mam nadzieję poznać ją za tydzień.
 
Magdaa dzięki za gratulacje!!! Mój aktualny brzunio tj. z piątku możesz zobaczyć na 26 str. w wątku "brzuszek".
 
Brzusio rzeczywiście uroczy :)
Kiedy poznałyście płeć maleństwa? Czy jak pójdę do gina w 23/24 tygodniu to mogę liczyć, że coś zobaczy między tymi maleńkimi nóżkami? :)
 
Magdaa ja dowiedziałam się pierwszy raz że to chłopczyk na badaniu w 16tc i 4dniu ;) Potem byłam drugi raz w 22tc i płeć się nie zmieniła ;D ;D ;D Wszystko zależy od tego jak dziecko się ułoży i od lekarza! Sądzę że lekarz już Ci powie co tam nosisz pod serduszkiem ;D
 
Ze zdjęciami gorzej... Mam w komputerze tylko ślubne :) a aparatu cyfrowego jeszcze się nie dorobiliśmy :)
Co do płci - ja byłam w 19 tygodniu ciąży na badaniu i lekarz twierdził, że to za wcześnie. Co prawda - pokazał mi obie nóżki i miejsce, gdzie powinno znajdować się "to coś" ;) określające płeć dzidziusia, ale powiedział, że nie chce zgadywać. Teraz na UDG idę za tydzień w poniedziałek - baaaardzo liczę na to, że coś zobaczy i będę wiedziała, kto mieszka w moim brzuszku...
I tak sobie myślę, że skoro w 19 tygodniu lekarz nie był pewien, a dzidzia była ustawiona prawie idealnie to może to jest dziewczynka?
Macie wybrane imiona dla swoich pociech?
 
reklama
Wiesz Magdaa jak czytałam Twojego posta to dokładnie tak samo pomyślałam sobie, że to pewnie jest dziewczynka skoro jeszcze nic nie widać ;D ;D ;D ;D Za tydzień wszystko się wyjaśni!!!!!!!!
 
Do góry