reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Cześć kochaniutkie1!
Z humorkiem już troszkę lepiej, choc muszę przyznać, że robię się bardzo drażliwa - może to i przez tą pogodę...
jestem teraz rzadko na forum, bo 3 i 4 lipca znowu mam egzaminy, więc zakuwanko...
oprócz tego w sobote znowu mamy zamiar malować kolejny pokój :D :D

Doxa masz rację to szukanie nowych napisów znacznie poprawiło mi humor...

Co ja słyszę, czyżby komuś lodówka padała...?? No cóż , kto jak kto ale ja znam ten ból {byłam tydzień bez lodówki w największe upały}-zresztą same wiecie, bo zdawałam relację :D
 
kolejny zakup to dywanik do pokoju dziennego i niskie meble, sypialnie zafundowali nam teście. Masz racje w kieszeni ubywa ale w domciu przybywa.

KASZU jak znjadziesz chwilke to dopisz do terminow ze u mnie dziewczynka :-)
 
Ewcia, ale masz fajnych teściów :-)

KASZU a kiedy Ty odpoczywasz? masz to w planie :-)

A mojej teściowej jak nie ma tak nie ma !!! Ja chcę wyjść po białe śpiszki :-)

Co Wy dzisiaj gotujecie na obiad? Ja nie mam pomysłu :-(
 
Moja mama dzis gotuje i poszła na łatwizne - kupila marchewke z groszkiem do tego jajuszko i ziemniaczki i juz obiadzik jest :-))
 
Ja na taką łatwiznę poszłam w sobotę :-) za często by było :-)
Ale schabowego to ja już dawno nie robiłam :-) Ciekawe czy coś w zamrażarce znajdę :-)
 
A gdzie Magda25, wczoraj wspominała coś o szpitalu. Mam nadzieję, że się do niego nie wybrała.

PIOTREK co się dzieje z Magdą ?
 
Jolik ja wczoraj robiłam schabowczaki, a na dziś też nie mam pomysłu. a mężulek jeszcze do stolicy się wybrał, więć nawet nie wiem na którą wróci! A może jak coś upichcisz to i mnie podrzucisz? ;)
Ewcia dopiero teraz obejrzałam Twoje zdjęcia! Są piękne! I pięknie wyglądałaś (i na pewno wyglądasz)! Ślicznie!!!!!!!!!!!!!!  ::)
Kurcze jak to się wszystko zmienia! Ja w sierpniu obchodzę piątą rocznicę ślubu i moje zdjęcia umywają się do Twoich, nie mówiąc już o tym że nie mam ich na CD! :(
 
reklama
Hej :)
Co powiecie na zupkę z młodych warzywek? Taka jarzynówka na kurczaczku jest przepyszna - polecam. No i szybko się gotuje :) I nie trzeba pilnować :)

Chyba jestem za Wami mocno w tyle. Nie mam ani jednego ubranka, ani jednego mebelka i co najgorsze ani jednego pomysłu! Chyba zacznę się nad sobą zastanawiać... (wyrodna ze mnie matka)
 
Do góry