reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
No własnie nie mówili, ze tak moze byc, a ewidentie cos jest nie tak :(
Karen, to super.
Natalia znowu przy piersi, jyz mi rece opadły, nic innego dzis nie zjadła.
 
Moje zawsze chciało tylko pierś jak było chore ja bym nie czekała tylko z rana lekarz!!!A może jakaś infekcja?Lepiej dmuchać na zimne...
 
Dobry wieczór mamusie! Doxa, tak dobrze na prawdę po dzisiejszym dniu jestem spokojna. ale ty właściwie też masz robotę. Kupiłam foremki do muffinek (jutro robię drugi raz) w ikei oni ci powinni wypłacać regularną pensję za świetny marketing! ;D

Magdusiek kurde biedny Natalkowiec, taki dzielny już chyba dość się nacierpiał. szoruj do nich jutro.

Karen a Weronisia ma taką słodką koszulke za kostki, niepraktyczne ale kocham ją w tym! :laugh:

Teddy gdzie ty??
 
Pouciekały jak mnie zobaczyły... :( no nic, zwieszam uszy i mówię dobranoc  ;)  ;D
A tak mnie zaciekawiło czy np mamusie bez dostępu jak klikną w ostatnie wiadomoście użytkownika np Karen to wyświetlają im się też zdjecia które były wklejane na zamkniętym wątku?
 
reklama
Do góry