reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Mogę się założyć, że jak bedzie chłopak to bedzie się tak samo cieszył :-)
Ale póki co gratuluję Wam córci ... a ostatecznie to się zobaczy. Ja narazie mam chłopczyka :-D
 
Witam mamuski!!!
strasznie dawno mnie u was nie bylo ale jak ostatnio wracam z pracy to juz nie bardzo mamsile jeszcze do tej maszyny siadac :).
widze ze dyskutowalyscie o radosciach z wiedzy o plci dzidzi - ja wlasnie dzisiaj sie wybieram na badanie ii strasznie jestem ciekawa co tez maluszek nam pokarze  :D. Moj maz to od tygodnia o niczym innym nie mowi tylko o dzisiejszym badanku - tak biedak przezywa. ale coz mu sie dziwic sama jestem okropicznie ciekawa.
 
Alexuska to znajdź jeszcez dzisiaj siłę i poinformuj nas o płci swojego dzieciaczka jak wrócicie. Czekamy !!!
 
Dołączam się do gratulacji.
Ja zas nie mam żadnej pewności ze ta moja dzidzi to córci a tak był chciała córeczkę
siedzi sobie z nóżkami złączonymi w dole i nic nie chce pokazać :/
 
Lucky - będziesz przynajmniej miała niespodziankę :-) Skoro tak długo wytrzymałaś nie znając płci to te 2 miesiące spokojnie wytrzymasz :-) Skoro jednak wolałabyś córeczkę to trzymam kciuki, żeby Twoje marzenie się spełniło :-)
 
OK koniec obijania idę troszkę popracować - kolejne okno trzeba umyć :-) Obiecuję, że będę się oszczędzać :-)
 
Jolik ja czuję że mam w sobei córeczkę..jestem niemal tego pewna ale chłopca też będę bardzo kochać bez różnicy
Jedyne co mi lekarz powiedziła to : myślę że to jest dziewczynka..mam nadzieję że ma racjie..chciałm kupić pościel ale mam dylemat w jakim kolorze kupię niebieską będzie pasowałado pokoju
 
reklama
lucky, mi poprzednio powiedział, że dokładnie nie widać, ale raczej chłopiec, a teraz że dokładnie nie widać ale raczej dziewczynka :)
 
Do góry