reklama

witam ;)

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez olala93, 16 Kwiecień 2015.

1. olala93

olala93 Początkująca w BB

Hej wszystkim ;) potrzebuje waszej porady :) spoznia mi sie okres co prawda dopiero 4 dzien ale z moich obliczen wynika ze gdybym byla.w ciazy to bedzie.maksymalnie 3 tydzien za tydzien dopiero ide na wizyte jak myslicie w razie czego jakby cos bylo to bedzie juz widoczne na usg ?

Ostatnia edycja: 16 Kwiecień 2015
  2. natalkuś

natalkuś Fanka BB :)

Witaj.
    Na usg jest dużo za wcześnie :) zrób sobie najlepiej test ciążowy albo betę :)

3. reklama
  4. olala93

Jeszcze raz nad tym usiadlam niby wedlug okresu wychodzi 4 tydz5dzien ale z chlopakiem kocham sie troche pozniej wiec ok 3 tydz wychodzi od wspolzycia czyli jakbym za tydzien szla bylby 4 tydzien jesli co kolwiek jest na rzeczy to to bylaby moja pierwsza ciaza wiec nie mam jeszcze w tym doswiadczenia a slyszalam ze niektore kobiety juz wiedzialy mniej wiecej po usg czy moga sie spodziewac ... Ale dzirkuje wybiore sie w przyszlym tyg na bete :p

5. Poldka

Poldka Fanka BB :)

Wydaje mi się, że powinno coś wyjść na usg dopochwowym, na usg przez powłoki brzuszne jest za wcześnie. Zrób sobie betę najlepiej przed wizytą i z wynikiem idź do lekarza.

6. olala93

Dziekuje za rady ;) ale niestety jiz nie bedzie to potrzebne niestety okres dzisiaj przyszedl A juz mialam nadzieje

Poleć forum