reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja przed pierwsza ciaza tez uzywalam tamponow - ale potem jakos sie przyzwyczailam do podpasek :) ale najbardziej to cierpie jak musze nalozyc normalna bielizne a nie stringi ... a te kilka dni  w miesiacu to byl mus ... a teraz to juz nie pamietam kiedy je nosilam ... ale jeszcze troche cierpliwosci :)
 
reklama
Ja miałam mega krawawienia i długo trwało zanim z podkładów przerzuciłam się na podpaski, ale już jestem na etapie wkładek. Za to wczoraj byłam u gina i wszystko ok i dostałam pozwoleństwo na wszelkie sporty i... dziś rano po raz pierwszy od 9 miesięcy dosiadałam konia :) Och co za frajda :) Tylko chyba jutro będę cierpiała... Mięśnie o czymś takim zapomniały.
A co do bezpiecznych figli to lekarz mi powiedział, że dopóki dziecko jest tylko na piersi bez dokarmiania czymkolwiek innym (czyli jeszcze jakies 3-4 miesiące) nie potrzebuję nic, potem cezeret (czy jakoś tak) bez przerwy codziennie w czasie karmienia, ale trzeba się wówczas bardzo pilnować by nie zapomnieć ani jednej, a jak będę chciała przestać karmić, to zwykłe pigułki w ciągu 3-4 dni hamują laktację.
 
Magdalena25 z tymi figlami i teorią co do karmienia to uważaj... moja kuzynka karmiła tylko i wyłącznie piersią (do czego mnie też baaardzo namawiała, nawet żadnej glugozy czy herbatek) no i tym sposobem po 4 miesiącach od porodu miała akuku! Teraz oczywiście mówi że ten baaardzo nieplanowany synek jest największym skarbem, ale miała troszkę problemów z tytułu ciązy jedna po drugiej...
 
To ja się nawet piszę na takie "akuku" :) Tak sobie myślę, że im mniejsza różnica wieku tym lepiej, a samemu zdecydować się, że to "teraz" trudno. No a poza tym zawsze marzyła mi się minimum trójka, więc trzeba się streszczać, bo latka lecą ;)
No i może znowu byłoby kwietniowe maleństwo? A to taka fajna pora na spacerki i w ogóle :) Muszę to przemyśleć...
 
Widzę, że sporo z nas już planuje kolejnego dzidziolka, hehe.

Mam pytanie - robiłyście już USG bioderek? Bo my idziemy dzisiaj i nie wiem czego się spodziewać...

A do Pana G mam wizytę na 1 czerwca. Też trza będzie zapytać o jakieś pigułki. Chociaż nie wiem czy przy takim trybie życia jaki mam teraz czy będę o nich pamiętać.... Najwyżej ;)
 
My już robiłyśmy usg i dla oliwki była to czysta przyjemność - jak zresztą każda chwila kiedy ma gołą pupę na wierzchu ;)
Oliwka leżała sobie na łóżku rozebrana od pasa w dół - z pieluszką pod pupcią, ja musiałam jej trzymać nóżki żeby nie wierciła (nóżki zgięte, kolanka do siebie, stópki na łóżku) a pan robił jej usg po bioderkach - wszystko trwało może 10 minut.
 
No my już też jesteśmy po. Wszystko w porządku :)
Magdaleona a my mieliśmy troszkę inaczej, tzn. Misio miał pieluchę na dupci :) I wkładałam go między takie dwa wałki - raz na jednym raz na drugim boku. Był spokojny dopóki go nie zaczęłam ubierać :/ Ale zasnął od razu jak położyłam do wózka.
A inne dzieci wychodziły z gabinetu grzeczniutkie. Mam gościa z charakterkiem ;)
 
reklama
na to to usg pediatra daje skierowanie, czy jak to wygląda ??
za 2tyg idziemy na szczepienie... szkoda, że dziś nie pomyślałam o tym usg bo byłam po recepte na wit D3 i się umówić na te szczepienie - w końcu zdecydowałam się na 6w1 bo to wychodzą 3 kłucia w ciągu roku
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry