reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Rybciu super, że wszystko w porządku. Teraz zostaje już tylko czekać na tą chwilę, a ona chyba już tuż tuż.
 
reklama
Rybcia to juz tuz tuz...
A ponoc jakoś tak się dzieje, że często rodzimy, kiedy wiemy, że jest na to czas (np tatuś nie jest w pracy) czyli w nocy, lub w weekend. Więc kto wie...
 
Dzisiaj ide na pierwsza wizyte "PO" zobaczymy czy juz mi sie wszystko zagoilo, zrobie cytologie no i zapytam sie czy juz mozemy z tatusiem pofiglowac bo od 3 miesiecy mielismy zakaz ;D
 
Ja juz po, wszystko ok zagoilam sie, cytologia dopiero za cztery miesiace bo mozna dopiero pol roku po porodzie. Gin przepisal mi pigulki podobno takie ktore mozna brac w trakcie laktacji ??? moze zetknelyscie sie z czyms takim, nie pamietam jak sie nazywaja a za cholere nie moge odczytac recepty..zaczynaja sie na C :laugh:
 
Czy ktoras z Was byla moze nadcinana podczas porodu? Zastanawiam sie jak dlugo trzymaja te szwy... Dzis juz 17 dzien, a mi jeszcze wszystkie sie nie rozpuscily :( Chyba zszyli mnie na amen hihi :D
 
Priscilla, ja byłam nacinana i szwy zewnętrzne zdjęto mi po 4 dniach, reszta się rozpuszczała jakieś 2-3 tygodni ale wogóle mi nici nie przeszkadzały tylko czasami takie supełki wypadały.
 
reklama
Idzia chyba tak, a masz jakies informacje o tych pigulkach czy faktycznie mozna je bezpiecznie brac podczas laktacji ???
Priscilla mi szwy rozpuscily sie podobnie jak u Dori po okolo 3 tygodniach, tak wiec nie martw sie jest ok. musisz poprostu jeszcze troszke poczekac
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry