reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

WP_20151215_001.jpg. Nasza córcia:) mierzy okolo 16 cm ima się dobrze :) na tym zdjęciu widac ze leży normalnie a tak naprawdę leży główka na dol :)
 

Załączniki

  • WP_20151215_001.jpg
    WP_20151215_001.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 98
reklama
Oprócz tego, że doktor zrobił na mnie dobre wrażenie, to co najważniejsze dzidzia również super się rozwija
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif

serduszko ładnie pracuje
pomiary idealnie na swój tydzień
wszystkie narządy wporządku
łożysko położone jest na tylniej ścianie ( pewnie dlatego tak dobrze czuje jej ruchy;) )
ułożona jest podł.główkowo ( położenie często sie zmienia jak maluch ruchliwy;) )
no i waży już 350g
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Jeśli chodzi o szyjke. to nia również nie mam się przejmować, gdyż długość na chwile obecną jest dobra ( dopiero jak ma poniżej 25mm mozna się niepokoić), a to, że jest miękka no to usłyszałam, że wieloródki już tak mają
laugh2.gif.pagespeed.ce.MrT3CzP58M.gif

Nie no super wkońcu mogłam ze spokojem, zadowolona, bez zadnych obaw wyjść z gabinetu
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj miałam wizytę. Połówkowe usg. Potwierdzające bardzo zle rokowania. Nie jestem w stanie pisać, od jakiegoś czasu juz milczę a teraz to juz nie mam siły na nic. Chciałam Wam życzyć duzo zdrowia i samych wspanialych wiadomości. Spokojnych kolejnych miesięcy i szczesliwych rozwiązań.
 
Wczoraj miałam wizytę. Połówkowe usg. Potwierdzające bardzo zle rokowania. Nie jestem w stanie pisać, od jakiegoś czasu juz milczę a teraz to juz nie mam siły na nic. Chciałam Wam życzyć duzo zdrowia i samych wspanialych wiadomości. Spokojnych kolejnych miesięcy i szczesliwych rozwiązań.

co siedzieje :sad:
 
Wczoraj miałam wizytę. Połówkowe usg. Potwierdzające bardzo zle rokowania. Nie jestem w stanie pisać, od jakiegoś czasu juz milczę a teraz to juz nie mam siły na nic. Chciałam Wam życzyć duzo zdrowia i samych wspanialych wiadomości. Spokojnych kolejnych miesięcy i szczesliwych rozwiązań.

Kochana nasza, jesteśmy z Tobą ...
 
reklama
Do góry