reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

reklama
Proszę, oto Pola :) Ma mój nos :D
 

Załączniki

  • pola.jpg
    pola.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 78
Melduję się po USG połówkowym, dzieciaczek zdrowo rośnie, 471g żywej wagi, serduszko bije 148/min, z USG wynika, że maluszek jest 3 dni młodszy niż z OM ale tym akurat się nie przejmuję bo to niewielkie odchylenia :) łożysko zlokalizowane na tylnej ścianie + dopisek "poza ryzykiem przodowania" więc git, gorzej że dziecko nadal jest położone podłużnie miednicowo ale na szczęście jeszcze trochę czasu zostało mu na przekręcenie ;) no i największy hit, że podobno jest 100% chłopak (lekarz pokazał mi siusiaczka ale ja tylko z grzeczności potwierdziłam, że widzę hehe) a wcześniej była dziewuszka :D ja od początku czułam, że rośnie nam mały mężczyzna co innego jednak myślał mój większy mężczyzna więc będzie niezły ubaw :D
 
U nas po polowkowym. Po raz trzeci dziołcha :) zdrowa, paluszki policzone. Serducho wali. Niestety nie dostałam wymiarów, są do wglądu mojego gin. Ale wiem, że bobo wazy około 370g i z tego usg termin przesunął sie na 13.05. Pani jednak mówiła ze to daty umowne, wszystko zależy od niuni. Uff.
 
Itucha to Ci Maleństwo zrobiło niespodzianke i jednak znalazł się siusiak między nózkami:happy: Najważniejsze, że dzidzia zdrowa i ładnie się rozwija!:tak: I chyba lepiej na tym etapie zmiana płuci niż suprise przy narodzinach:eek::-D
Ja od początku jestem nastwiona na dziewczynę, mój instykt tak mi podpowiadał i lekarze dwa razy potwierdzili, więc jeszcze podpytuje i czekam na 3d ale na niespodzianki nie licze:-p

Basia Twoja Ślicznotka jest przeurocza <3 Uwielbiam zdjęcia 3d, tak pieknie widać take niewinne dzieciątko <3

Też często słysze od lekarzy, że teraz to termin, waga, pomiary czy długość szyjki jest tylko pomiarami umownymi i nie ma co się tak zabardzo nimi sugerować, bo to tylko sprzęt.. Jednak jak wyjdą one niepokojące to zalecane są dodatkow badania, obserwacja
 
reklama
Nasz maluszek będzie chłopcem, zostajemy przy imieniu Kuba :)
Wczoraj na badaniu wyszło, że waży 347g. Wychodzi, że jest ciut starszy niż z OM. Cała reszta wyników ok. Za tydzień we wtorek mam połówkowe, mam nadzieję, że będzie ok wszystko.
 
Do góry