reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty i zalecenia pediatry

reklama
w 6 tyg Asiek, wtedy tez jest pierwsze szczepienie. z osrodka zdrowia, do ktorego zapisalas mala powinni do Ciebie zadzwonic z przypomnieniem o szczepieniu. ja chyba jednak pojde do pediatry po 4 tyg, zeby zwazyc malego i sprawdzic czy wszystko ok.
 
dzieki sliczne :) ja z ciekawosci tez przejde sie po 4 tyg
co do ulewania Twojego skarba to powiem Ci ze moja pierwsza corcia tez tak mila , nic nie pomagalo ani odbijanie ani zmiana techniki karmienia... do 6m sie meczylam, balam sie ze mala ma refluks ale mimo tego ulewania bardzo ladnie przybierala na wadze wiec pediatra nie widziala w tym problemu.... ile ja sie ciuszkow napralam- masakra...
 
dzieki sliczne :) ja z ciekawosci tez przejde sie po 4 tyg
co do ulewania Twojego skarba to powiem Ci ze moja pierwsza corcia tez tak mila , nic nie pomagalo ani odbijanie ani zmiana techniki karmienia... do 6m sie meczylam, balam sie ze mala ma refluks ale mimo tego ulewania bardzo ladnie przybierala na wadze wiec pediatra nie widziala w tym problemu.... ile ja sie ciuszkow napralam- masakra...

dzieki :-) troche mnie pocieszylas :-) jestem wykonczona tym praniem, przebieraniem ciaglym..
a swoja pierwsza corcie przy tym ulewaniu kladlas ciagle na boczek i na przyklad pod katem ( zeby glowka wyzej byla )? czy lezala tez na wznak? ja juz nie wiem, jak mam malego klasc. boje sie, ze jak bedzie mial plasko pod plecami i glowa to sie udusi tymi wymiocinkami..
 
kladlam na boczek , materacyk byl na plasko.... po kazdym karminiu dekolt bluzeczki czy spioszka byl mokry od ulewania, pod szyjka splywalo mleczko a strasznie ciezko podczas kąpieli bylo mi tam dotrzec zeby wymyc ojj wiem jak sie meczysz :((((
 
Onionku dzieciom , ktore ulewaja kladzie sie pod lozeczko ( tam gdzie glowka>) dwie ksiazki.Tak , ze dziecko lezy plasko jednak glowka jest lekko wyzej od nozek,
 
reklama
Do góry