reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty i zalecenia pediatry

a nam jeszcze nie odpadł i jakoś się nie zapowiada chyba, połozna powiedziała ze nawet miesiac moze się trzymac i nie odpadac, a ja tu czytam ze wam tak szybko odpadł i nie wiem ...
 
reklama
Guusia nic sie nie martw nam jeszcze cały też nie odpadł. Podobno zalezy to od grubości pępowiny. No i u nas akurat dłużej bo inaczej jakoś bo wczesniaczek. Ale już prawie.
Robimy fioletem.
 
u nas po równym tygodniu pępuszek odpadł ale do tej pory taka zaschnięta krew się pokazuje - nic się nie paprze i brzydko nie pachnie ale cos tam jeszcze jest z tego wynika
 
u nas po równym tygodniu pępuszek odpadł ale do tej pory taka zaschnięta krew się pokazuje - nic się nie paprze i brzydko nie pachnie ale cos tam jeszcze jest z tego wynika

No wlasnie malemu tez odpadl po tygodniu a teraz pokazuje sie ta zaschnieta krew..boje sie zeby ten pepuszek sie nie odkleil;/

dziewczyny fiolrtem czyli czym smarowalyscie?
 
Mysmy byli wczoraj na U3 u pediatry i Kaska w ciagu miesiaca przybrala 700g od masy urodzeniowej :) wazy juz 3920 i urosla 3cm - kawal "baby" ;) Mielismy usg nerek,pecherza i bioderek i po raz trzeci witamine K .Nastepna wizyta w polowie grudnia i .... szczepienia.Na razie jezeli chodzi o szcepienia to jestem zielona ,ale mam nadzieje ze cos tu jeszcze ciekawego wyczytam :)
 
No wlasnie malemu tez odpadl po tygodniu a teraz pokazuje sie ta zaschnieta krew..boje sie zeby ten pepuszek sie nie odkleil;/

dziewczyny fiolrtem czyli czym smarowalyscie?
U mnie odpadl po tygodniu, oczywiscie nie smarowalam niczym, ale tez mialam te zaschnieta krew, i moja polozna kazala mi wkrapiac moje mleko i pozostawic do wyschniecia.

Mysmy byli wczoraj na U3 u pediatry i Kaska w ciagu miesiaca przybrala 700g od masy urodzeniowej :) wazy juz 3920 i urosla 3cm - kawal "baby" ;) Mielismy usg nerek,pecherza i bioderek i po raz trzeci witamine K .Nastepna wizyta w polowie grudnia i .... szczepienia.Na razie jezeli chodzi o szcepienia to jestem zielona ,ale mam nadzieje ze cos tu jeszcze ciekawego wyczytam :)
Za dwa tygodnie mozna zaszczepic na Virusa rota to jest szczepionka do wypicia, ona kosztuje u mnie ok 250 euro za dwie dawki ale moja kasa chorych refunduje , zobacz pod tym linkiem czy twoja tez refunduje. www.gesundes-kind.de. Mojego pierwszego synka nie szczepilam i w wieku 1 roczku zachorowal na rota. Doszlo do tego ze mial czynnego wirusa rota przez 6 miesiecy w organizmie. Caly czas wymiotowal i mial biegunke. Dziecko mi schudlo i mialo straszna anemie. Tym razem zaszczepie malego.
 
reklama
Co do pepuszka to u nas odpadł po tyg. ( i też jest wcześniakiem ) jedynie czym to odkażałam spirytusem a i zaschnięta krew też później była a co do wizyt to jutro mamy neurologa mam nadzieje że wylewy się wchłoneły i już wszytsko będzie ok :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry