reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

dziś usg dopochwowe, mąż nie wszedł, a nawet na usg nie widzi dokładnie, ale nagram mu filmik z kolejnej wizyty :-)
nie mogłam ostrości za bardzo złapać, ale myślę, że widać :-)
a tu moje maleństwo 3 cm, według usg 10 tydz i 1 dzień :-)
Aga, ale masz słodkiego dzidziusia :tak:. A mąż może się przełamie i na następnej wizycie wejdzie z Tobą :tak:.
Mój był ze mną na pierwszej wizycie i widział nasze maleństwo (chodzę do gin kobiety).
 
reklama
Aga, ale masz słodkiego dzidziusia :tak:. A mąż może się przełamie i na następnej wizycie wejdzie z Tobą :tak:.
Mój był ze mną na pierwszej wizycie i widział nasze maleństwo (chodzę do gin kobiety).
właśnie chyba chodzi o kobieta czy mężczyzna, a dziś widział lekarza i są prawie w jednym wieku :-D:-D
jak będę miała usg przez brzuch to napewno wejdzie :-)
 
o kurcze to Ty jesteś szczegółowo poinformowana ;-) ja wiem tylko, że ma mi założyć kartę ciąży i robić jakieś badania hehe
 
przynajmniej masz okazję częściej sprawdzić, że wszystko jest ok czyt. innej możliwości nie zakładamy :-D
 
reklama
faktycznie trochę słabo widać, ale wiem po sobie i le ja się wczoraj męczyłam, zeby dobre ujęcie zrobić..
dzidzia duża, który to tydzień według usg? tak jak w suwaczku??
 
Do góry