reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Ja też ciągle się martwię czy wszystko w porządku. I jeszcze zastanawiam się ile będzie ważył:-D żeby przypadkiem za duży nie był bo będzie ciężko"wycisnąć":tak:.
 
reklama
Czy u was też tak jest że ciągle zastanawiacie się czy z dzidzią wszystko OK?:zawstydzona/y:
Bo j ato teraz głównie o tym myśle....

Ja mam to samo - jak się rusza intensywnie to "źle" bo "nie szykuje się do wyjścia" - jak siedzi spokojnie to znowu zamartwiam się, czy coś się złego nie dzieje. Poza tym cały czas mam w głowie usg sprzed tygodnia gdzie w porównaniu do usg z 36 tc Młoda niewiele przybrała i ma "wymiarowe" opóźnienie chyba z 10 dni...
Cały czas mi się to w głowie kołacze, już bym była spokojniejsza, gdybym ja miała przy sobie...
 
Ja też ciągle się martwię czy wszystko w porządku. I jeszcze zastanawiam się ile będzie ważył:-D żeby przypadkiem za duży nie był bo będzie ciężko"wycisnąć":tak:.
edziook - za dużo źle, za mało też niedobrze. Trzeba wierzyć, ze będzie w sam raz i tego się trzymać :-)
 
no to ja jestem po dzisiejszej wizycie:
szyjka nadal zamknięta, ale główka małego już nisko ułożona i naciska zwłaszcza na prawa stronę, tętno dobre, wyniki moczu również:-)
Po weekendzie majowym mam zielone światło, mogę już rodzić:-) magnez mam brać tylko do końca tygodnia.
po majówce mam zgłosić się do szpitala na ktg:) pobrała mi wymaz z pochwy i wynik mam za tydzień, mam nadzieję że nic tam nie wyhodują;P
powinna to być ostatnia wizyta, chyba że nie urodzę do 23 maja to mam się zjawić i daje mi skierowanie na indukcję
 
Czy u was też tak jest że ciągle zastanawiacie się czy z dzidzią wszystko OK?:zawstydzona/y:
Bo j ato teraz głównie o tym myśle....

ja tak mam tylko wtedy, kiedy mały zbyt długo się nie rusza.. a że rusza się praktycznie 24h na dobę to wystarczy momencik i głupie myśli same wchodzą do głowy :sorry:


miałam dziś ktg - wg gina książkowe :-) więc na poród w początkach maja raczej się nie zapowiada.. bejbiak oczywiście podczas zapisu nawet ręką nie ruszył ale jak tylko odpięli mi pasy pokazał na co go stać - złośnik jeden! :-D
z dobrych rzeczy.. dostałam skierowanie na poród do szpitala, w którym chcę rodzić więc nawet przy tępym dyżurze mnie przyjmą :-)
następne ktg 12 maja
 
reklama
Do góry