reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Ale nie wyhodowano streptococcus agalactiae a to o niego się rozchodzi.

Pozycja pierwsza to pałeczki kwasu mlekowego - czyli dobra rzecz w pochwie. Opozycję drugą musisz dopytać gina,ale ja bym się nie martwiła to tego co najgorsze to nie masz.
racja:) więc spoko hannah wszystko wporzo;p
 
reklama
racja:) więc spoko hannah wszystko wporzo;p

Dziękuję dziewczyny. Wizytuję dopiero 15 grudnia.
Przed chwilkę dzwoniłam do położnej z Kamińskiego. Umówiłam się na asystę przy porodzie. Ale jak zwykle pech bo ona po 27 grudnia do nowego roku idzie na urlop. Jeśli przed zamknięciem oddziału czyli do 14 grudnia będzie się coś dziać to ona będzie przy porodzie, a jeśli po świętach to jej koleżanka.
 
Z usg wyszło 3760g, ale wydaje mi się, że to troszkę za dużo... Za 2 tygodnie mam mieć usg i wtedy dostanę skierowanie na cc... No zobaczymy... Na razie mnie to podłamało...
 
madziara nic sie nie martw. Przecież i wiolcia i cristalrose też miały mieć spore dzieciaczki, a okazało się, że to drobiny.
u mnie akurat gin idealnie okreslił wagę Oliwki. W piatek na wizycie powiedział, że ma 2930, a w poniedziałek urodziła się z wagą 2980:)
 
Madziara spokojnie, moja mała przekręciła się dopiero w 37 tyg, choć też lekarz dawał małe szanse bo ma być duża... A z usg często wychodzi waga niedokładna:) Głowa do góry:)
 
reklama
Do góry