reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
Witajcie, pozwólcie że się przyłączę. Wczoraj byłam u lekarza, dzidzia ma 7,1 mm i bijące serduszko, według OM 6t 2d, według USG 6t 4d więc wszystko jak na razie super....
 
Witam się i ja ;-)
Dzisiaj jakos przeżyłam pierwsze usg. Maluch ma 5,44 mm, wg. USG 6t2d, wg. OM 6t0d, więc jest dobrze. Serduszko bije!!!! Jest to cudny widok, do tej pory nie było dane mi tego zobaczyć.
Przedstawiam mojego bąbla
Zobacz załącznik 372237
 
Cześć Dziewczyny
Gratuluje wszystkim :)
To ja dołączę do was, jeśli można...
Ja mam wizytę dopiero 25 lipca, mam nadzieję, że nie osiwieję do tej pory
 
reklama
Witam. Ja wreszcie doczekałam się wizyty u lekarza i z usg wyszło, że dzidziuch jest starszy o jakieś 2 tygodnie bo wg OM to koniec 7 tygodnia a z usg 8 tydz i 4 dni. Dziwne to jakieś bo to by oznaczało, że zaszłam w @ a to niemożliwe. Jestem ciekawa czy za 4 tyg. coś sie zmieni. W pierwszej ciąży różnica miedzy OM a usg była 1 dzień. dziwne może lekarz coś źle zmierzył
 
Do góry