reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
Atan- ale fajnie!! i Twoja fasolka takaaaa wielkaaa!!
kurde martwie sie...my w tym samym czasie w ciazy i to moje takie malenkie, Twoje dwa razy wieksze, super!
 
no i dlatego pan doktor u mnie powiedzial ze za 2 tyg jak przyjde bedzie pewny czy czasem ich 2 niema tam ;-) bo moze byc ze blizniaki ;-)ale narazie widzi jedno ;-) ale sie ciesze tydzien temu to takie male bylo nawet zarodka nie bylo widac ;-)
 
Witam

Jestem tu nowa i mam pytanie do Atan na kiedy masz termin i czy już widać było serduszko. Ja mam termin na 3 marca z OM i waham się czy już iść do lekarza -> nie chciałabym pójść za szybko a nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży bo właśnie długo było za szybko. Serduszko widziałam dopiero na którejś z kolejnych wizyt.
 
Ostatnia edycja:
to moze ja odpowiem...
ja mam termin na 1 marca, bylam na wizycie w piatek, fasoleczka była bardzo malenka 4 mm, ale serce juz bylo widoczne, pokazal mi jak tam robilo bum- bum, ale wlasnie nie wiem od czego to zalezy, bo laski bywaly chyba z wiekszymi zarodkami i bez akcji serca, wiec juz sam nie wiem i mam tylko nadzieje, ze moja dzidzia ma taka wole zycia i dlatego tak szybko to serce...
a w pierwszej ciazy bylam poraz pierwszy w 7 tygodniu i dzidzia miala 1 cm i oczywiscie serducho juz puscil mi nawet przez glosniczek.
 
niestety jeszcze serduszka nie bylo ostatnia miesiaczke mialam 18 maja ale cykl dluzszy byl bo owulacja byla kolo10czerwca termin mam teraz na 1 marzec a wczesniejsze usg pokazywalo na 9 marzec wiec dziecko rosnie szybciej i termin sie skraca bo wedle miesiaczki to na koncowke lutego mialabym rodzic ;-) witam nowa staraczke ;-)
 
jak pojdziesz dzisiaj to napewno zobaczysz pechrzyk i moze zarodek z serduszkiem moze byc zawczesnie... niestety ale kazda ciaza jest inna moze byc inaczej kto wie to juz od ciebie zalezy ;-)
 
reklama
Do góry