reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

hej ;) ja walsnie zapisalam sie na pierwsza wizyte na 25 lipca, mysle ze to dobry termin, 7.07 dowiedzialam sie ze bede mama :)
 
reklama
sama nie bo nie umiem ale wygooglalam rozne kalkulatory i termin jest na mniej wiecej 16-18 marca 2012 :)
zobaczymy co mi powie lekarz :)
 
Ja o dzidzi dowiedziałam się wczoraj i umówiłam się na wizytę na wtorek 12.07. Będzie to początek 6 tyg, mam nadzieję, że będzie coś widać :)
 
zalezy kiedy mialas owu ale mysle ze tak no ja bylam gdzy dziecko mialo 4tyg i 3 dni a od miesiaczki to bylo juz 7 tyg wiec trodno co kolwiek wiedziec i zobaczylam jedynie pecherzyk ciazowy dalam zdjecie na poczatku ;-) w poniedzialek ide na 5 tyd i 3 dni wiec mam nadzieje ze bedzie juz zarodek ;-) bo jak nie to sie zmartwie... ale jestem optymistka ;-) musi byc dobrze ;-)
 
czesc ja tak na szybko....
u gina git, jest zarodek ZYWY i POJEDYNCZY! serce bije juz, ale fasolinka malusiaaaa, tylko 4mm, mam nadzieje, ze przez te 3- 4 tygodnie do nastepnej wizyty ladnie podrosnie. ps. mam dlugie cykle, moze to dlatego?:confused:
gin powiedzial, ze ciaza zywa i na tym etapie coz wieciej moze powiedziec... kwas foliowy 2 tabletki, sex mozna (sam o tym wspomnial), a nie mozna; opalac sie, kapac w goracej wodzie i zadnych uzywek oczywiscie a i na koniec zolwik na szczescie serio! :-Daha i pozytywne myslenie. on jakis tez nie wiem...zakrecony, chyba jedzie na jakis uzywkach, skoro pacjentki do samej 24 przyjmuje:confused::confused:

zlecil badania, ale jakos dziwnie, albo ja juz nie pamietam jak to bylo przy Julii, w kazdym badz razie; jakis cukier (nie glukoza raczej, a jakas gli...kemia?? czy cus?? nie moge sie rozczytac:eek:), mocz, toksoplazmoza i of course grupa krwi.

aaa termin tak jak myslalam; 1 marzec, ale ciecie jeszcze w lutym, umowimy sie na poczatku lutego, to tyle.

zbadal mnie nic nie powiedzial, zaprosil na lozko do usg (ma jakas nowa extra maszyne, testuje ja), cos tam chwile popatrzyl, powiedzial to co napisalam- stowe skasowal :szok::szok:

Wy tez tak drogo placicie??
 
Ajako super ze wszystko dobrze :) termin widze tak jak ja :)


http://www.suwaczki.com/]
eiktxm5e5cwmtpl5.png
[/url]


http://www.suwaczki.com/]
17u9sg18iwtq510q.png
[/url]
 
nooo tak niby dobrze, ale cos mnie martwi ta fasolka, czemu taka mała, Twoja juz taka "bycza" na tym usg wyszla.
no, ale nic.... zamartwiania nic tu nie pomoze, sam gin powiedzial; pozytywne myslenie! tego musimy sie wszystkie trzymac!

edit;
Bozienka- teraz czytam na tym Twoim suwaczku- 6 tydzien, dzidzia ma juz 4 mm.oooo to moze jednak jest dobry taki wymiar, znaczy sie w normie, nie bede cudowac juz i sie zamartwiac bez sensu, pocieszyl mnie ten Twoj suwaczek!dzieki!:-)
 
Ostatnia edycja:
AJAKO ztego co czytalam na ruznych forach to moj szkrab jest jakis duzy co prawda lekarz szukal drugiego bo jest niemozliwoscia ze przez tydzien czasu tak urosl ale sie niedoszukala ;) powiedziala ze za miesiac sie okaze z malutkiej kropeczki zrobila sie wielka kropka jak patrzylam na ruzne usg z 7-8 tydzien to wszystkie byly takie duze ;)
 
reklama
ja płaciłam u lekarki 120zł a była mega beznadziejna i teraz ide juz do mojego lekarza do ktorego dwa lata chodze a wtedy niestety nie miał terminu.
a ta lekarka zrobiła mi tylko usg i nic wiecej,potwierdziła że jest ciąza ale żadnych innych badań nie raczyła zrobić ale może to i dobrze bo bym sie nie wypłaciła jak za każde kolejne by zaśpiewała wiecej kasy no cóż ,trzymajcie sie dziewczynki :)
 
Do góry