reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

śliczna juz fasoleczka nie kruszynka ;-) taka duza :-) chyba dziewczynka bedzie ;-)
 
reklama
Bozienka mam nadzieje ze moje dziecko nie poda się do nas przy porodzie, bo zarówno ja jak również mój maż ważyliśmy ponad 4 kg a teraz mamy po 168 wzrostu i do dużych nie należymy hee ;)
 
Bozienka ale coś z tymi terminami nie tak, bo ja mam na 02.03 i dopiero zaczyna mi się 5 tydzień a ty już 7. I tylko dzień różnicy ? Coś jest nie tak ...
 
karolka ja mam teoretycznie 6 tydzien z usg wyszlo 7 ale jest to niemozliwe bo zaplodnienie bylo by przed miesiaczka zaraz ,termin podala mi z ostatniej @ i wyszedl na 1 marzec wiec powiedziala ze tego sie trzymamy mowila ze to sie moze zmienic bo kropeczka urosla strasnzie wiec mowila ze zobaczymy co bedzie za miesiac czy wyjdzie termin jak z @ czy bedziemy sie zastanawiac kiedy doszlo do zaplodnienia ;) ale mowila tez ze czesto napoczatku zmienia sie termin bo dzidiz rosnie szybko potem coraz wolniej i wolniej i zamiesiac sie wszytsko wyjasni :)

http://www.suwaczki.com/]
eiktxm5e5cwmtpl5.png
[/url]

http://www.suwaczki.com/]
17u9sg18iwtq510q.png
[/url]
 
witam mozna ? ja sie dowiedzialam wczoraj ze bedziemy rodzicami ;] to nasz drugi bobas staralismy sie o niego przez 4 cykle......chcialam sie zpaytac czy kotres z was bylo wiadac juz serduszko ?
 
Witaj Kasiurek, nasze gratulacje ;) Co do serduszka to nie wiem cz to było serduszko, mi Gienek pokazał na USG taka mała fasolkę, kropkę he ;) za dużo widać nie było ;)
 
jakie cudności już pokazujecie!!! ale wam zazdroszczę.. ja jeszcze mam 2,5 tyg czekania na wizytę....
 
reklama
Do góry