reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
bachucha - dwa tygodnie szybko zlecą!

annie - ale się cieszę! Jeżeli Hania to spełnienie marzeń to podwójna radość! Chyba garderobę będziesz uzupełniać teraz bardziej na różowo :) No i ten strój supermana :) haha :)

katjoshka - ja dopiero mam wizytę 24.04. i dopiero dostanę skierowanie na USG tak więc skręci mnie do tej pory.... :)
 
dziewczyny gratuluję! galaxia dostała niespodziankę :-), annie znowu wymodliła dziewczynkę! super! cieszę się razem z Wami! ja tu mówię o chłopcu, że najbardziej bym chciała, ale jak patrzę na te dziewczyńskie ciuszki, to mnie skręca! ojjj już sama nie wiem! oby do czwartku.... może tajniak wkońcu pokaże matce prawdziwe ja! ;-)
 
monia - mi też jest wszystko jedno. To takie banalne stwierdzenie - ale by zdrowe było! Teraz ciuszki dla chłopców też są urocze. To nie czasy kiedy wszystkie dzieciaczki chodziły w śpiochach frotte :)
 
Hej dziewczyny,
ja co prawda na wizycie byłam już prawie 2 tyg. temu, ale jakoś nie było czasu, żeby tu wpaść i napisać, więc nadrabiam teraz :) Jest chłopak! :) Mój mąż był przekonany, że dziewczynka, a mi od samego początku wydawało się, że będzie synek. I na ostatnim USG pokazał, co tam chował wcześniej :) Wg lekarza wszystko gra, mały rośnie, nic mu nie brakuje, za 2 tyg. mam połówkowe i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Cały czas się zastanawiamy nad ostatecznym imieniem, ale coraz bardziej skłaniamy się do tego, żeby go nazwać Olgierd. Zresztą już do niego mówię cały czas Oli :) Co jakiś czas czuję jak szaleje w brzuchu, a mi jest coraz bardziej niewygodnie siedzieć przy kompie czy na kanapie, jak tylko mogę to leżę :)
Z kumplem śmialiśmy się ostatnio, że chyba będzie wojna, bo sami chłopcy się rodzą - mam 4 znajomych, co rodzą w tym roku i każda ma chłopca, tutaj widzę że też większość to mali mężczyźni :) Mam nadzieję, że z tym maluchem wszystko będzie ok, wtedy postaramy się o siostrzyczkę dla niego, a co! ;)
Życzę Wam dziewczyny zdrowych bobasków i czekam na kolejną wizytę
 
Dziewczyny Gratuluję Annie, Galaxia, super wieści cieszę się razem z Wami :D
Kochane no i ja się pochwalę choć potwierdzenie za 4 tygodnie, miałam wizytę w poniedziałek ale dopadłam neta ciągnę od sąsiadki póki nie zamówimy, ginka niespodziewanie mi zrobiła usg i jajuchy mi pokazuje aahahhahahhah a ja w ryk normalnie łzy leciały coś czułam że chłopak ta ciąża całkiem inna niż z Nati, powiedziała że jeszcze malutkie wszytsko ale potwierdzimy lub wykluczymy :p za 4 tygodnie hahhahahhahha. Moja Nati w skowronkach że brata będzie miała. No i i mienia brak zupełnie!
 
reklama
Do góry