reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
M to zz dumy pęka :-) Swój plan życiowy zrealizuje do 30 :-) szczęśliwy jak nie wiem bo marzyło mu się zawsze najpierw synek potem córeczka... A moich rodziców wzięłam potem do sklepu bo na mieście byli z młodym i ściągnęłam różowe bodziaki z wieszaka, ależ się ucieszyli... A młody do mnie: mamo będe miał siostrzyczke? ale fajnie" i zaczął mi podawac z wieszaków rózowe ubranka...
 
Gratuluje Dziewczyny cudnych wiesci:)

My tez juz po polowkowym. Podobno wszystko ok. Maluszek sie rozwija prawidlowo i skacze jak po jakis dopalaczach:) Lozysko sie podnioslo wiec cesarka mi na szczescie nie grozi:)
Musze sie tez pochwalic, ze fasola moja jak na zamowienie rozlozyla nogi i zobaczylam na monitorze pokaznych rozmiarow przyrodzenie, M sie smial, ze on wiekszego nie ma:pP Tak wiec watpliwosci nie ma i potwierdzenie synusia dostalismy. Bedzie wiec parka.
Prawdopodobnie stanie na Nikodemie bo M na nic innego sie nie zgodzi bo moje pomysly to podobno "co jeden to lepszy", a jako, ze Nikodem mial byc juz kilka lat temu i M zdazyl sie do tej mysli przyzwyczaic to nedzie maly Nikuś:) Fajnie w koncu spersonalizowac moja fasole:))
 
hejka
gratulacje dla wszystkim mamusiek...

my tez wczoraj bylismy na USG wszystko ok dziecko zdrowe. Iguś waży już 400 g i ma ponoć bardzo dlugie nogi. ułożony posladkowo jeszcze. powiedziała że będzie miała to moje spojenie na uwadze na razie się nie rozeszło.
 
reklama
Jadzka - gratuluje córy:tak:

Masala - super że Synuś potwierdzony :-) ... imię śliczne. Ciekawa jestem jakie mialaś "lepsze" propozycje :-D

Fillil - uuuuuf dobrze że z tym spojeniem wszystko dobrze. Lekarka jakoś ten ból tłumaczyła?
 
Do góry