reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Ja niestety dziś musiałam być na badaniu nieplanowanym... :( zaczął mnie boleć brzuch i pokazało się plamienie... wszystko jest ok ale mam sobie odpocząć przez następne 2 tygodnie na L4.

Następna wizyta na 18.10, chyba, że coś się będzie działo (mam nadzieję że nie) to mam pokazać się wcześniej...
 
ALG - dobrze że to nic poważnego, leż sobie i leniu**** :tak::tak::tak::tak: ... kurcze strasznie późno wyznaczyła Ci kolejną wizytę, zwłaszcza jak po jakimś nawet niewielkim plamieniu. Może miałaś namyśli 18 września a nie października?
 
Nie nie ma pomyłki. Powiedziała, że jak nic się nie będzie działo to normalnie po zwonieniu iść do pracy, a jakby dalej było coś nie tak to przyjść dalej po L4 .. ale mam nadzieję że będę mogła wrócić do pracy....
 
Ja mam następną wizytę na 24 września, wtedy pewnie zobaczę moją Ociupinkę, która pewnie będzie miała jakieś 5 mm, no ale... :D
 
Dziewczyny, jeżeli chodzi o wizyty - u kogo prowadzicie ciążę w Warszawie? możecie polecić jakiegoś lekarza? chcę w przyszłym tygodniu wybrać się na pierwszą wizytę. Jak to było z Wami? prowadzicie całą ciążę u lekarza, u którego byłyście na pierwszej czy zmieniałyście? Może któraś z Was chodzi do któregoś z lekarzy pracujących w szpitalu przy Madalińskiego?
Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

 
Ja chodzę do dr Kucińskiej-Chachwan, która przyjmuje na Białostockiej 7 w Wawie no i raz w tygodniu w mojej małej miejscowości pod Warszawą. Kilka moich kolezanek do niej chodzil i bardzo sobie chwala jej podejscie i wogole caloksztalt. O ile dobrze kojarze to ona chyba w szpitalu Czerniakowskim przyjmuje.
 
Simoncia

Ja prowadziłam ciążę w Szpitalu św. Zofii, do grudnia br. działał tam taki bezpłatny program "Zdrowie, mama i ja". Ja chodziłam do dr Moniki Dudek, niezwykle miła, młoda a zarazem bardzo doświadczona. Bardzo polecam, prowadziła do samego końca.
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję bardzo za informacje,

Ewusia12 teraz też u niej prowadzisz?
Czy prowadziłaś u niej w ramach NFZ? i czy wiesz może czy ma gabinet prywatny?
I jeszcze jedno pytanie - rodziłaś również w św. Zofii? polecasz?
Teraz potrzebuję się dostać jak najszybciej na pierwszą wizytę, ale później wolałabym korzystać z NFZ.

 
Do góry