reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Simoncia

Teraz na razie nie prowadzę u nikogo, czekam na wizytę jak zacznie bić serduszko by ujrzeć je na USG:) U Moniki byłam w ramach NFZ,niestety nie wiem czy przyjmuje prywatnie.

Rodziłam także tam, miałam CC bo Ignaś był ustawiony pośladkowo pupą do dołu:) Poród i opiekę w trakcie ciąży oceniam na celujący. Jedyny minus to że nie miałam pokarmu i 2 doby dziecko nie dostało jeść bo ja w piersiach nic a nic nie miałam. Dopiero po tym czasie go dokarmiałam bo bardzo schudł. To szpital bardzo nastawiony na karmienie piersią...Ale to jedyna wada. Nowoczesny, czysty i bardzo przytulny...
 
Ewusia12
bardzo Ci dziękuję za wszystkie informacje, mam nadzieję, że uda mi się umówić w przyszłym tygodniu na wizytę.
Mam nadzieję, że maleństwo rozwija się prawidłowo.

 
Jestem po wizycie juz a wiec jest pecherzyk ciazowy w ni zoltkowy i gin mowil ze widac juz malutenki zarodek pokazywal mi ale dla mnie czarna magia mowil ze za tydzien juz serduszko powinno byc nastepna wizyta 18 wrzesnia troche sie zawiodla ze serduszka nie ma ech...
 

Załączniki

  • SAM_0653.jpg
    SAM_0653.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 119
Perełeczko- no nareszcie. Super ,że dzidzia jest, a serduszko na pewno usłyszysz następnym razem:tak:

Ja mam wizytę ( jak dalej będzie jak dzisiaj) 17-ego września. Nawet nie wiecie jakiego mam stresa czy dzidzia tam w ogóle jest:-(
 
reklama
Do góry