reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

I ja po wizycie... no więc jak to określił gin: tylko rodzić, bo wszystko gotowe! Tzn. szyjki już prawie brak, miękka, rozwarcie na jakieś 1,5cm... Powiedział, że jakbym się trochę postarała, to mogę małego po główce posmyrać :szok: Ale tak się spodziewałam, bo strasznie mi już ostatnimi dniami napierał na tą szyjkę, no i skurcze coraz częstsze...
Wyniki krwi i moczu OK, już nic nie potrzebuję robić.. generalnie jeśli nie urodziłabym do tego 20.05, to potem mam się zgłosić już na izbę przyjęć i oni zadecydują o ewentualnych KTG czy dalszych poczynaniach..
Jeśli o mnie chodzi, to mogłabym urodzić już dziś... zdecydowanie nie zależy mi na czekaniu do 20ego... ;-)
Aha - no i jeszcze miałam szybkie USG: przepływy OK, serducho 150/min, wód płodowych spokojnie wystarczy, łożysko wydolne nadal.
 
reklama
Ja tez po wizycie w szpitalu i jestem mega wkurzona.A wiec szyjka dluga zamknieta nic sie nie rusza,wiec gin mnie do domu wyslal a w piatek mam sie zglosic na oddzial do przyjecia.i dupa myslalam ze juz sie cos rusza bo dzisiaj mialam pare skurczy i tak jakby mi wody odchodzily ale jak sie okazalo to nie wody a bardzo rzadka wydzielina.jedynie co strachu sie najadlam bo po badaniu zaczelam mocno krwawic i niby leca takie skrzepy do teraz ale to nic niepokojacego.jakie to moje dziecko uparte strasznie juz dawno powinnam urodzic a tu lipa nic sie nie zanosi:no::wściekła/y:
 
Nie przesadzajcie z tym czerwcem;-) Chyba żadna nie ma terminu na końcówkę maja, bo to wtedy ewentualnie mogłoby zahaczyć o czerwiec;-)
 
reklama
Do góry