reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wodogłowie i zastawka

reklama
dziewczyny napiszcie co robic pisalyscie ze ma przybywac 1 cm na miesiac mialam isc w poniedzialek na USG ale dzis cala noc nie spalam i rano zmierzylam glowke wyszlo ze ma 36 a miesiac temu miala 33 polecalam szybko do rodzinnego zeby on zmierzyl bo może sie walnelam mialam taka nadzieje on potwierdzl ale zmierzyl tez klatke piersiowa i tez bylo 36 uspokajal mnie powiedzial ze jest ok ciemiaczka sa ok napiecia jakiegos tam nie ma kazal te Usg zrobic normalnie w poniedzialek Co robioc tej mojej neurolog jeszcze nie ma jest na urlopie nie wiem siedze i placze może zrobic juz dzis te Usg i pojechac na pogotowie niech tam zobacza przepraszam ze tak bez skladu ale jestem zdenerwowana odpiszcie co byscie zrobily na moim miejscu
 
kurcze nie wiem co Ci mam poradzic. ja mowiłam ze nie jestem pewna czy dobrze pamiętam, bo to było ponad rok temu, jednak 3cm to chyba sporo. powiedz czy oprócz tego są jakieś objawy? Czy jest bardziej senna, bardziej marudna, czy dobrze je, nie ulewa wiecej niz zwykle?
patrze teraz w swój stary kalendarz i 22.03 było 40,5cm 31.03 42cm (czyli 1,5cm w 1,5 tyg) a 4.04 wylądowałyśmy w szpitalu na neurochirurgi. myślę ze jesli nie ma innych objawów to mozesz z USG poczekać do poniedziałku. Tylko samo USG niewiele Ci da. Powinien odrazu wynik zobaczyć Wasz lekarz, neurolog.
 
przepraszam ze tak późno odpisałam, ale dopiero wróciłam z rehabilitacji. gdy pisałas to właśnie wychodziłam z domu i przeczytałąm post dopiero teraz
 
Abruzka: a jaki Zuzia ma teraz obwód główki. ja przy najbliższej wizycie u neuro muszę pogadać o tk coby sprawdzić jak wyglądają wodniaki.
 
hej przezylismy nocke Wczoraj siadalam zeby napisac ale moj zuzak mial inne plany wczoraj bolal ja brzuszek ale tak juz bylo zasnela mi dopiero o 24 a nawet po z rak nie schodzila troche jestem spokojniejsza oby do poniedzialku i bedziemy dzialac siosra mnie troche uspokoila a zuzak nawet nie ulewal i przez caly dzien pila tylko cyca wczoraj wieczorem mialam problem z lekami bo butelki wcale nie chciala a czasami jest odwrotnie jacek nie bierze do siebie mowi ze to na sete sie wchlonelo a zuzak poprostu nadrobila zaleglosc tylko czemu tak duzo na raz mam nadzieje ze ma racje A ogladalam zdjecia jest przesliczna zobacz jaka maleńka byla to jest cud dla mnie faktycznie nic nie widac sliczna panna z niej wyrosła pamietasz może kiedy twoja slicznotka zaczela podnosic glowke na brzuszku ?
 
a jak idzie dla twojej zuzi chetnie cwiczy ? bo zuzak wyje a jak bylo wczesniej tez cwiczyliscie Wojta? czy moze cos jest lepszego?
 
no nie pamiętam dokładnie kiedy unosiła głowkę. wiem ze to szło bardzo powoli i na początku tylko troszeczkę. Długo to wszystko trwało i trwa nadal. Głównie dlatego ze miała napiętą prawą rączkę, z początku w ogóle była niesprawna. Zuzia od samego początku była rehabilitowana NDT-bobath. Nasza rehabilitanka jest zdecydowaną przeciwniczką Wojty. Z chęcią do ćwiczen bywało róznie, ale raczej chętnie się gimnastykuje :-D Ale nie martw się że Twoja Zuzia płacze, przy Wojcie to jest zupełnie normalne.
 
reklama
ANETA1974 mam małą prośbę. jak piszesz to uzywaj kropek i przecinków, bo jak jest tak ciurkiem to się bardzo cięzko czyta i muszę ze trzy razy przeczytać, żeby dobrze zrozumieć :-p
 
Do góry