reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wody płodowe

no to mnie przestraszyłyście, jestem w 39tc i sie od rana zastanawiam, czy popuściłam nad ranem czy troszkę wód odeszło, i czy w sklepie jakieś pół godziny temu znowu bym popuściła....:szok: ile można popuszczać....:-(
 
reklama
Ja urodziłam 23.06 ;) Wody zaczęły mi odchodzić w małych ilościach 22.06, kiedy już miałam skurcze. Ale nie pojechałąm do szpitala, bo pomyślałam, że niedługo będę rodzić. Siadłam na kanape i wtedy odeszły wszystkie ;)
Kuleczka27 Ty już urodziłaś ?;)
 
Witam, jestem w 36 tygodniu ciąży i mam podejrzenie, że wyciekają wody płodowe. :-( Chciałam zrobić test (wiem, że jest taki test lub wkładka), ale nie mogę go nigdzie dostać. Podobno wycofali z produkcji. Obdzwoniłam kilkanaście aptek i nie mają. Może któraś z Was kupowała ostatnio i poradzi mi gdzie mogę kupić w Warszawie lub przez internet. A może posiadacie takie testy przez przypadek w domu. Chętnie odkupię:) Będę wdzięczna za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie
Kasia
 
rozga81 zanim otworzysz nowy temat używaj opcji przeszukaj to forum i sprawdź czy podobny lub taki sam temt już nie istnieje.

Pozdrawiam
Moderator
 
Do góry