reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wojtuś 23/24 hbd 600 gram 32 cm

reklama
Wojtus byles bardzo dzielny !!
walczyl do samego konca
ale napewno byl juz bardzo zmeczony...:-( wsrod aniolkow odnajdzie spokoj i szczescie, tam nie musi walczyc o oddech :no2:
Niech spoczywa w spokoju { * }

A dla Ciebie Droga mamo ... ( lzy zalewaja mi twarz) duzo sily
przytulam was w myslach i jest mi bardzo przykro , bardzo , bardzo...

Czytalam was codziennie i balam sie czytac wlasnie dlatego...
balam sie przeczytac najgorszego !!
 
Żałuję, że tak późno przeczytałam cały wątek. Bardzo mi przykro, nie tak powinno być :( Dla Wojtusia
[*]

W którym szpitalu urodził się Wojtuś?
 
Podczytywałam Twój wątek i trzymałam kciuki za Wojtusia, za Was... Trudno wyrazić współczucie, bo pewnie i tak nic Cię nie pocieszy.
Będę pamiętać o Wojtusiu i Twojej rodzinie w modlitwie. Życzę dużo sił.
 
Podczytywałam wątek Wojtusia od początku, Wiolu, tak bardzo mi przykro :-( Mój synek odszedł po trzech miesiącach walki, wiem co czujesz. Przytulam Cię......
[*]
 
reklama
Do góry