reklama

wózek do biegania

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez pahero, 6 Luty 2015.

1. pahero

pahero Zaangażowana w BB

czy są tutaj jakieś biegające z wózkiem mamuśki? :)
    chciałabym zasięgnąć opinii na temat wózków do biegania, czy takim wózkiem da sie tez wygodnie jezdzic po miescie? chodzi mi głownie o to przednie nieskrętne koło :) bedzie sie nim dało manewrować w sklepie itp?

i przy okazji, co myślicie o tym wózku:
    http://babyjogger.strefamarek.allegro.pl/wozek-baby-jogger-f-i-t-single-slate-blackgratis.html#

pod uwagę jeszcze biore ten:
    http://allegro.pl/poekspozycyjny-x-lander-x-run-grey-spiworek-i5061636509.html

ten z kolei ma fajne to przednie koło, bo jest skrętne, ale można je zablokować:
    http://allegro.pl/britax-bob-wozek-revolution-se-terenowy-4kolory-i5042424921.html

co myślicie o tych wózkach? czy ktos może polecić mi jakis inny model, ktory bedzie nadawal sie do biegania i do spacerów po miescie/sklepie, a którego cena nie zwali mnie z nóg?
    jak nie bedzie mnei stać na odpowiedni wózek, to po prostu tata bedzie musiał zajmować się córą, kiedy ja bede biegać :)

2. mamastaszka

mamastaszka Fanka BB :)

a mama rolkujaca może być?? Polecam quinny speedy sx. To star model quinnego idealny do biegania i na miasto. na średnie wertepy tez ok. możesz kupić i nowy i używane tez chodza na allegro. Jak chcesz szczegóły użytkownika to służe.
    wcześniej były lepsze kolory. mam bordo.
    pzdr
    ms

Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 Luty 2015
  3. reklama
  4. pahero

pahero Zaangażowana w BB

rolkująca może być jak najbardziej :) tym bardziej, że mam zamiar uprawiać jedno i drugie z wózkiem :)

właśnie przymierzałam się do zakupu tego modelu, ale poczytałam o tym skrętnym kole przednim i zwątpiłam prawdę mowiąc...a widziałam, ze można kupić używke za jakies 300 zł...to mówisz, ze jestes zadowolona z niego o nadaje się na rolki? i to koło skrętne nie przeszkadza przy szybszym poruszaniu się? Bo jak nadaje sie na rolki, to tym bardziej do biegania, w koncu na rolkach czlowiek porusza sie szybciej :)

muszę wobec tego znowu sie nim zainteresować :) dzięki za pomoc :)

5. mamastaszka

skrętne koło jest boskie- i w markecie i w bieganiu, wolge nie przezszkadza a wrecz pomaga. a jak chcesz jedno klik i blokujesz.nawet po śniegu pojedziesz.Polecam stary wątek : "wózek 3 w 1" -tam dysputowalismy z chopem , choć miał inny cel niż Ty.ale powypisywałam sie tam do woli o wózku, tym też. Wozek super do biegania_jak kto może po porodzie, eh../ od rolek i na miasto polecam. jakby co mam gondole na zbyciu... - śliczną blue ze sreberkiem od środka,jak nówka. a spacerówke użytkujemy. pzdr

6. pahero

pahero Zaangażowana w BB

dzieki za pomoc:) Trafil sie wózek uzywany i kupiłam dzisiaj, to pojedyncze koło przednie, skrętne, wyglada bardzo obiecująco :)

7. mamastaszka

Bedziesz zachwycona , zwłaszcza hamulcem ręcznym - do rolkowania i hamowania super, zwłaszcza że z dzidziem masz oczy dookoła głowy i na bezpieczeństwo patrzysz podwójnie. Acha blokowanie kólka przydaje sie na śniegu, I quinny ma unikalna folię- bo z okienkiem i dobrze zdystansowaną - mój jak miał inny wózek to zaraz ją sciągał a w quinnym nie mógł. W gondoli nie masz regulacji zagłówka ale podłóz poduszeczke POD materac i jest ok. Spacerówka - troche kłopotliwa ok 8 m-ca, wiec przydaje sie wkladka redukcyjna, ale zależy od bebe....potem przydatny pałąk, bo młodzież juz ma dośc pasów, a na pałąk mozna dopiąc coś- kierownice albo inne fiubździu . Za to regulacja do rozłożenia do spania bezszelestna bo miękka. Jak będziesz miec kłopot ze złożeniem/ rozłożeniem stelaża- na pocztku sie szarpałam to zobacz na youtubiei ,pamietaj o zwolnieniu blokady z boku i na rączce oraz wciśnieciu pałąka. Potem robisz to juz w sekunde.
    miłego użytkowania.

8. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

dziewczyny, moze glupie pytanie zadam- sama zaczelam ostatnio biegac z wozkiem i pal licho wózek, ale jak wy sobie dajecie rade z kocykiem? bo mi co chwile spada albo maluch sam go zrzuca ( smialam sie, ze chyba robi to zlosliwie :p) i tyle mi z tego biegania wyszlo co nic. a oponka na brzuchu jakos zniknąć musi :p

9. barbarka89

barbarka89 Zaangażowana w BB

Moze spojrz sobie na Coverover :) uprawiam jogging i u mnie to jest staly gadżet, bez tego ani rusz :p to pelerynka, ktora chroni dziecko, zakladasz ją przez głowę w razie potrzeby i nie ma opcji, zeby ci spadla pod kola wózka. Poczytaj sobie tutaj: Link do: Koc do wózka

10. reklama
  11. BaskA-88

BaskA-88 Początkująca w BB

Właściwie nie wiele jest wózków do biegania z brakiem skrętnego koła. A jeśli już są to są to pewnie na tyle dobrze wyważone, że łatwo się nimi manewruje poprzez oderwanie koła przedniego od podłoża. Na podstawie opinii w internecie kupiłam ten wózek - Link do: Thule Urban Glide z gondolą - wózek do biegania | 3Koła.pl Wszystkie koła amortyzowane, oczywiście przednie koło obracane. Używany przeze mnie do biegania oraz do zwykłych spacerów po mieście. Kupiłam go w wersji z gondolą. Super sprawa, naprawdę polecam.

12. pahero

pahero Zaangażowana w BB

widzę, że ktoś odświeżył mój temat... eh, cudny ten wózek... aż żal mnie ściska za gardło, że wydawałoby się taka błaha sprawa jak płaskostopie skutecznie póki co uniemożliwia mi bieganie ;/

Poleć forum