reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek do biegania

pahero

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2015
Postów
82
czy są tutaj jakieś biegające z wózkiem mamuśki? :)
chciałabym zasięgnąć opinii na temat wózków do biegania, czy takim wózkiem da sie tez wygodnie jezdzic po miescie? chodzi mi głownie o to przednie nieskrętne koło :) bedzie sie nim dało manewrować w sklepie itp?

i przy okazji, co myślicie o tym wózku:
http://babyjogger.strefamarek.allegro.pl/wozek-baby-jogger-f-i-t-single-slate-blackgratis.html#

pod uwagę jeszcze biore ten:
http://allegro.pl/poekspozycyjny-x-lander-x-run-grey-spiworek-i5061636509.html

ten z kolei ma fajne to przednie koło, bo jest skrętne, ale można je zablokować:
http://allegro.pl/britax-bob-wozek-revolution-se-terenowy-4kolory-i5042424921.html

co myślicie o tych wózkach? czy ktos może polecić mi jakis inny model, ktory bedzie nadawal sie do biegania i do spacerów po miescie/sklepie, a którego cena nie zwali mnie z nóg?
jak nie bedzie mnei stać na odpowiedni wózek, to po prostu tata bedzie musiał zajmować się córą, kiedy ja bede biegać :)
 
reklama
a mama rolkujaca może być?? Polecam quinny speedy sx. To star model quinnego idealny do biegania i na miasto. na średnie wertepy tez ok. możesz kupić i nowy i używane tez chodza na allegro. Jak chcesz szczegóły użytkownika to służe.
wcześniej były lepsze kolory. mam bordo.
pzdr
ms
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rolkująca może być jak najbardziej :) tym bardziej, że mam zamiar uprawiać jedno i drugie z wózkiem :)

właśnie przymierzałam się do zakupu tego modelu, ale poczytałam o tym skrętnym kole przednim i zwątpiłam prawdę mowiąc...a widziałam, ze można kupić używke za jakies 300 zł...to mówisz, ze jestes zadowolona z niego o nadaje się na rolki? i to koło skrętne nie przeszkadza przy szybszym poruszaniu się? Bo jak nadaje sie na rolki, to tym bardziej do biegania, w koncu na rolkach czlowiek porusza sie szybciej :)

muszę wobec tego znowu sie nim zainteresować :) dzięki za pomoc :)
 
skrętne koło jest boskie- i w markecie i w bieganiu, wolge nie przezszkadza a wrecz pomaga. a jak chcesz jedno klik i blokujesz.nawet po śniegu pojedziesz.Polecam stary wątek : "wózek 3 w 1" -tam dysputowalismy z chopem , choć miał inny cel niż Ty.ale powypisywałam sie tam do woli o wózku, tym też. Wozek super do biegania_jak kto może po porodzie, eh../ od rolek i na miasto polecam. jakby co mam gondole na zbyciu... - śliczną blue ze sreberkiem od środka,jak nówka. a spacerówke użytkujemy. pzdr
 
dzieki za pomoc:) Trafil sie wózek uzywany i kupiłam dzisiaj, to pojedyncze koło przednie, skrętne, wyglada bardzo obiecująco :)
 
Bedziesz zachwycona , zwłaszcza hamulcem ręcznym - do rolkowania i hamowania super, zwłaszcza że z dzidziem masz oczy dookoła głowy i na bezpieczeństwo patrzysz podwójnie. Acha blokowanie kólka przydaje sie na śniegu, I quinny ma unikalna folię- bo z okienkiem i dobrze zdystansowaną - mój jak miał inny wózek to zaraz ją sciągał a w quinnym nie mógł. W gondoli nie masz regulacji zagłówka ale podłóz poduszeczke POD materac i jest ok. Spacerówka - troche kłopotliwa ok 8 m-ca, wiec przydaje sie wkladka redukcyjna, ale zależy od bebe....potem przydatny pałąk, bo młodzież juz ma dośc pasów, a na pałąk mozna dopiąc coś- kierownice albo inne fiubździu . Za to regulacja do rozłożenia do spania bezszelestna bo miękka. Jak będziesz miec kłopot ze złożeniem/ rozłożeniem stelaża- na pocztku sie szarpałam to zobacz na youtubiei ,pamietaj o zwolnieniu blokady z boku i na rączce oraz wciśnieciu pałąka. Potem robisz to juz w sekunde.
miłego użytkowania.
 
dziewczyny, moze glupie pytanie zadam- sama zaczelam ostatnio biegac z wozkiem i pal licho wózek, ale jak wy sobie dajecie rade z kocykiem? bo mi co chwile spada albo maluch sam go zrzuca ( smialam sie, ze chyba robi to zlosliwie :p) i tyle mi z tego biegania wyszlo co nic. a oponka na brzuchu jakos zniknąć musi :p
 
Właściwie nie wiele jest wózków do biegania z brakiem skrętnego koła. A jeśli już są to są to pewnie na tyle dobrze wyważone, że łatwo się nimi manewruje poprzez oderwanie koła przedniego od podłoża. Na podstawie opinii w internecie kupiłam ten wózek - Link do: Thule Urban Glide z gondolą - wózek do biegania | 3Koła.pl Wszystkie koła amortyzowane, oczywiście przednie koło obracane. Używany przeze mnie do biegania oraz do zwykłych spacerów po mieście. Kupiłam go w wersji z gondolą. Super sprawa, naprawdę polecam.
 
widzę, że ktoś odświeżył mój temat... eh, cudny ten wózek... aż żal mnie ściska za gardło, że wydawałoby się taka błaha sprawa jak płaskostopie skutecznie póki co uniemożliwia mi bieganie ;/
 
reklama
Do góry