reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wòzek rok po roku

BetiPS

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Maj 2018
Postów
966
Witam!
Chciałam się poradzić doświadczonych mam odnośnie wózka rok po roku. Jestem za półmetkiem ciąży i zaczynam się rozglądać za wózkiem, a kompletnie nie wiem na jaką firmę patrzeć. Może jest ktoś kto poleci mi jakiś wypróbowany model, który się świetnie sprawdził i nie jest bardzo drogi?
 
reklama
Rozwiązanie
Mam silver cross. Nie chciałam się odzywac, bo jest trochę drogi. Mnie się podoba również dlatego, ze mogę z niego zrobić pojedynczy wózek. No i zawsze można odsprzedać, co właśnie zamierzam zrobić, czy spróbować kupić używany. Można do niego dołączyć fotelik cybex lub avionaut Pixel, myślę, że inne też, bo są adaptery
polecam camarelo, sama będę kupowała model baleo. Kupuje właśnie ze względu na to, że sprawdza się przy dziecku rok po roku i ogólne polecało mi go kilkoro znajomych. Tak naprawdę chyba każdy model od nich jest super, a cena też nie jest jakaś ogromna. Na necie jest nawet sporo używanych.
 
Ja mam ten sam problem. Dzieci będą rok po roku na razie jest początek ciąży, ale moze juz jakaś uzywka sie znajdzie. A można kupic taki wózek, ze najpierw bedzie gondolka dla młodszego a potem wymienić na spacerowe siedzisko i bylby wozek taki jak dla blizniakow?
 
polecam camarelo, sama będę kupowała model baleo. Kupuje właśnie ze względu na to, że sprawdza się przy dziecku rok po roku i ogólne polecało mi go kilkoro znajomych. Tak naprawdę chyba każdy model od nich jest super, a cena też nie jest jakaś ogromna. Na necie jest nawet sporo używanych.
A to bardzo drogie wózki?
 
A to bardzo drogie wózki?
ten model, który ja chcę kupić to w opcji 3w1 1700 zł nowy. Koleżanka kupiła inny model używany za 500 zł i super stan. Dużo znajomych ma te wózki zazwyczaj dla dwójki dzieci i są bardzo zadowoleni. Przede wszystkim wózek jest lekki, a gondola jest duża, wózek jest w dodatku wysoki. Dla nas to bardzo ważne, bo tata ma prawie dwa metry, a synek też będzie spory, więc szukałam czegoś z czego zaraz nie wyrośnie.
 
ten model, który ja chcę kupić to w opcji 3w1 1700 zł nowy. Koleżanka kupiła inny model używany za 500 zł i super stan. Dużo znajomych ma te wózki zazwyczaj dla dwójki dzieci i są bardzo zadowoleni. Przede wszystkim wózek jest lekki, a gondola jest duża, wózek jest w dodatku wysoki. Dla nas to bardzo ważne, bo tata ma prawie dwa metry, a synek też będzie spory, więc szukałam czegoś z czego zaraz nie wyrośnie.
Kurde ja albo Was nie zrozumialam albo nie doczytalam. Mi chodzilo o wozek dla dwojki dzieci, gdzie jedno bedzie w gondoli, drugie w spacerowce obok siebie. 🙈🙈🙈 a ten wózek sprawdzalam wlasnie na necie jest bardzo ladny, tylko wlasnie dla jednego bobasa🙈
 
Mam silver cross. Nie chciałam się odzywac, bo jest trochę drogi. Mnie się podoba również dlatego, ze mogę z niego zrobić pojedynczy wózek. No i zawsze można odsprzedać, co właśnie zamierzam zrobić, czy spróbować kupić używany. Można do niego dołączyć fotelik cybex lub avionaut Pixel, myślę, że inne też, bo są adaptery
 
Rozwiązanie
reklama
My poszlismy do sklepu stacjonarnego, zeby sie przymierzyc do wozka, bo ja jestem niska i nie kazdy mi pasuje. Zawsze tak wybieramy wozek czy fotelik, ja wole dotknac, podniesc itd. bylismy w sklepie Tosia i wybor padl na Cybex Gazelle X. Na szczescie dziadki sie zlozyli jako prezent ;)
 
reklama
Do góry