reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Ginger nie widziałam czerwonego na żywo, ale te kolory ze zdjęć są bardzo zbliżone do reala., na pewno czerwony nie okaże się różowym ;-)
Jedna rzecz kótra jest minusem tego wózka to tapicerka, która bez foli na całym wózku przemoknie szybko na deszczu.
 
reklama
jak ja sie rozgładałam za wozkim(coneco solar) wnecie,brałalam pod uwage dwa kolaru,zielony i niebieski,po jakims czsie byłam przekonana ze wybiore zielony,ale jak zobaczyłam na realu to zmieniłam zdanie,ja osobiscie nielubie zarowiastych kolorow i rzucac sie w oczy,wybrałam niebieski ktory w necie był bardziej jaskrawy.to jest tak roznie z tymi zdjeciami,bardzo chetnie bym pomogła,ale kołomnie niema nigdzie sklepu z wozkami,chyba ze jak pojade do rodzicow,ale do tego czasu mozesz juz kupic,w kazdym razie bede obserwowac czy juz sie zdecydowałas.
 
wzięłam się na sposób i rozesłałam maile do osób, które nabyły te buggy ;-) z pytaniem na o kolor ;-) i do tej pory utrafiłam jeden czerwony (czerwony jest czerwony) i jeden czarny, ale pani od czarnego widziała na żywo czerwony ;-) i czekam na więcej odpowiedzi ;-)

JOLA nasłuchałam się już o babskich kwiatkach w bolderze, więc czas na coś męskiego ;-)

GUSIU z tego co wiem, nie łatwo znaleźć ten wózek w sklepie ;-) ale jak zobaczysz na żywca, daj znać :tak:
 
Pycia- mam pytanko moze troszeczke dziwne,czy prałas juz swoj wozek,bo oile dobrze pamietam to masz Coneco Solar tak jak ja,czu rozkrecałas budke? kurcze niemam pojecia czym rorkrecic i skrecica i imbusy nie pasuja.
 
GUSIA ja swojego zdechłego coneco rozkręcałam krzyżakiem ;-) budki dokładnie nie odkręcisz, ale tam są takie małe normalne śrubki i je odkręcisz ;-) odkręcasz tak, że można wyjąć drut tworzący budkę ;-) przynajmniej u mnie tak było ;-) sprawdzę dokładnie w domku ;-)

no i będziemy mieli Titanium Buggy Red :tak: tylko jeszcze muszę zamówić ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kupilismy parasolkę taką; przyjechała wczoraj wieczorem i dzis bedzie pierwszy spacer :) bardzo fajnie zwrotna i super lekka :) no i łatwo się składa, mam nadzieje że się sprawdzi. Ma któras taka już?zdam relacje z użytkowania :)
 
SORGA ja tylko ją dotykałam w sklepie ;-) w pierwszej wersji chciałam ją albo jej odpowiednik baby design bunny ;-) o tym bunny naczytałam się dużo pozytywów :tak: o jokerze nie wiem nic, niestety ;-) odstraszyło mnie od tej parasolki jedno - firma :baffled:

a nasza parasolka podoba się nie tylko mamie, ale i najmłodszemu ;-) z wielką frajdą wsiada, ciągle tylko brym brym i brym brym :tak: testuję na chodniczkach i łakach ;-) brak zarzutów :tak:
 
Gusia sorki ale dopiero teraz przeczytałam twoje pytanie. Ja budy nie rozkrecalam, zdejmowalam tylko (siedzenie) a bude pralam tak. wkladalam caly wozek do wany i tam pralam a potem plukalam prysznicem.
 
reklama
reklama
Do góry