reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

reklama
A ja dostałam oczopląsu i na 100% nie mogłabym się zdecydować :-D
To oczywiście nie jest głos w dyskusji nt. walorów ww. wózków :-D Ot, taka refleksja mnie naszła po obejrzeniu aukcji :zawstydzona/y:
A "na oko" podoba mi się nr 1.
 
No to widzę że większość jest mojego zdania, bo ja nic Wam nie mówiąc ułożyłam je w kolejności "podobania". Mnie też najbardziej pasi 1.:-D
 
Mi też w oko wpadł nr 1, ale tak jak pisze Kachasek dobrze popytać innych którzy go zalicytowali wcześniej jak się sprawuje i czy rozkłada się faktycznie na płasko.
 
No i kupiliśmy wózek - i to wcale nie na Allegro tylko na likwidowanym powoli Stadionie.:-) Wyobraźcie sobie, że tam też był ten wózeczek, który obstawiałyście jako najlepszy (nr 1) i tam kosztował 200 zł a nie 270, ale.... okazało się, że wcale nie jest taki rewelka. Owszem budka jest super i szkoda że gdzie indziej takich nie ma, ale "rama" tego wózka była tak cieniutka, a wózek w rezultacie tak rozchybotany że się nie zdecydowaliśmy. Sprawiał wrażenie jakby pod ciężarem dziecka miał się rozpaść. No i nie rozkładał się do całkowitego leżenia tylko z lekkim uniesieniem.

A wydaliśmy w końcu dokładnie 270 zł i kupiliśmy nowy model Deltima - Frog.
Oto on (nawet kolor znalazłam naszego - szaro-pomarańczowy):
Wózki spacerówki Deltim Frog - pomarańczowy - TANIE wózki Coneco Joker za 149 zł .:+:. ► aleWozki.pl - sklep internetowy
 
reklama
Do góry