reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Esia ale Ty masz jeszcze sporo czasu. Ja pociesze, ze wozek to odbieramy w srode a torbe pakuje dzis, jak cale pranie juz wyschnie. A mam przeczucie, ze u mnie juz niedlugo, bo coraz czesciej mnie pobolewa.
 
reklama
Moi teście zdecydowali , że jednak są przesądni i wózek zobacze dopiero po narodzinach Eryka:zawstydzona/y:;-) trudno, grunt, ze jest i że nie muszę się martwić.
 
To przedstawiam nasze Volvo - w wersji spacerowej i głębokiej.









Wózek ma przekładaną i regulowaną rączkę, torbę, moskitierę i folię przeciwdeszczową. Do tego jest kieszeń na budzie, buda częściowo jest odpinana i ma "wentylację" z siatki.
 
Nonono dzagud, prezentuje sie super:D, widze że tez w zielenie uderzyłaś:D mam nadzieje że bedzie dobrze służył, i się prowadził:D
 
Zielony to prócz różowego ulubiony kolorek Weroniki.;-)
Ale właściwie, to był chyba najładniejszy zestaw kolorów, bo do wyboru był jeszcze granat z niebieskim (co drugi wózek u nas na osiedlu taki jest), szary z pomarańczem (nie podobał mi się), róż z bordowym / śliwkowym (wszystko, tylko nie róż), albo cały czerwony (o Matko, straż przy nas mogłaby być nie zauważona). Bardzo mi się podobał czerwony połączony z takim jasnym złotem, ale akurat nie było tego modelu co chcieliśmy. No i w rezultacie stanęło na tej zieleni. Na zdjęciu ten ciemny to wygląda na szary, ale to taka zgniła zieleń - i wcale nie tak bardzo ciemna, a ten jaśniejszy podchodzi bardziej pod pistację.
 
Naprawde sliczny ten wozek Dziagud,kolorki super i te paseczki...naprawde fajnie sie prezentuje.Zeby dobrze Wam sluzyl :)
 
reklama
Do góry