reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

wózki firmy tako

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama

dori

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mi się swego czasu bardzo podobał Tako Natalia fioletowy w stokrotki. Niestety nie widziałam na żywo ale tak ze zdjęcia to wydaje mi się, że gondola jest zaczepiona strasznie nisko i spacerując w mieście dzidzia nawdycha się spalin. Jesli się mylę i któraś z Was wie lepiej bo widziała lub miała styczność to niech mnie poprawi bo wózek wygląda masywnie a i cena jest przystępna.

Joaśka

Jagodowa mama Polki
Miasto
O...
Rozwiązania
0
Jak na mnie - lajkonika w tej dziedzienie ma 1 ale za to podstawową wadę - WAGA
jeśli trzeba by go wnosić po schodach wyżej niz na parter, to potem można się na podnoszenie ciężarów zapisać.
A pomijając ta wagę, to wydaje mi się dobrym wózkiem z przystępną ceną.

jaszczurka

Rozwiązania
0
Joaśka pisze:
Jak na mnie - lajkonika w tej dziedzienie ma 1 ale za to podstawową wadę - WAGA
jeśli trzeba by go wnosić po schodach wyżej niz na parter, to potem można się na podnoszenie ciężarów zapisać.
A pomijając ta wagę, to wydaje mi się dobrym wózkiem z przystępną ceną.
z waga to maja przesadna zgadzam sie z tobą mi z tych wózków podoba mi sie City Voyager zelony jaest piekny he

Joaśka

Jagodowa mama Polki
Miasto
O...
Rozwiązania
0
Ma mój kuzyn i bardzo sobie chwali, ale oni maja windę.
Jeśli przychodzi do kogoś sama mama z dzieckiem, to ktoś zawsze musi jej zejść pomóc. Oczywiście zawsze można zostawić wózek na dole i liczyć na to, że nikt nie zwinie przez ta chwilę, albo czasami są wózkownie w blokach.

jaszczurka

Rozwiązania
0
Joaśka pisze:
Ma mój kuzyn i bardzo sobie chwali, ale oni maja windę.
Jeśli przychodzi do kogoś sama mama z dzieckiem, to ktoś zawsze musi jej zejść pomóc. Oczywiście zawsze można zostawić wózek na dole i liczyć na to, że nikt nie zwinie przez ta chwilę, albo czasami są wózkownie w blokach.
wiesz co zazdroszcze twojemu kuzynowi. Ja mieszczka na czwartym pietrze i niestety jest to ostatnie pietro w mojej klatce ;)

magdalena25

Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka
Rozwiązania
0
Może zadam naiwne pytanie: jaką wagę wózka można uznać za małą? Pomijając najdroższe egzemplarze, bo cena tez gra rolę. Bo ja się nie łapię. Każda firma inaczej tą wagę podaje. Sądzę, że podają najkorzystniejszą kombinację i boję się, że taka waga z papierów nie jest do końca miarodajna. A w sklepie można ocenić tak na oko. No a mnie czeka wnoszenie na 2 piętro bez windy, więc waga jest istotnym czynnikiem.

jaszczurka

Rozwiązania
0
Magdalena25
dla mnie waga nie jest wazna mi sie podoba wózek z tej firmy i tyle ty to masz jeszcze dobrze drudie pietro a ja czwarte i tez bez windi  bo jest to ostatnie pietro w moim bloku :( ale to nic jakos tezba sobie w koncu radzic  no nie ????
pozdrawiam  City Voyager jest piekny  i nie tylko mi sie on podoba.

reklama

Joaśka

Jagodowa mama Polki
Miasto
O...
Rozwiązania
0
Dla mnie, jeśli wózek ma więcej niż 15 kg, to za dużo.
Właściwie, to nie zamierzam kupić wózka powyżej 13 kg.
Trzeba tylko patrzeć, czy jest to waga z gondolą (przy takiej opcji wózka, w której ściąga się gondolę a montuje spacerówkę), czy już spacerówki. Spacerówkę będziesz dźwigać dłużej i z coraz cięższym dzieckiem.
Acha, są jeszcze zkupy, torba i pewnie coś jeszcze

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Agunia1401 Marcóweczki 2020 0
Ennis92 Lipcowe mamy 2019 296
Ewela2805 Październikowe mamy 2018 7
HappyElephant Grudniowe mamy 2018 3

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry