reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki-spacerówki

Kiedy Twoje dziecko zaczęło jeździć w parasolce?

  • <4 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • 4-6 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 6-9 miesięcy

    Głosów: 9 23,1%
  • 9-12 miesięcy

    Głosów: 5 12,8%
  • 12-18 miesięcy

    Głosów: 12 30,8%
  • 18-24 miesiące

    Głosów: 4 10,3%
  • >24 miesiące

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    39
co wy macie z tym że xlandera prowadzi się się jedną ręką? producent się tak reklamował? już któryś raz czytam ale też słyszałam taką opinie.. ja mam bexa b4 i też prowadzę i skręcam jedną ręką i wg mnie rewelacja
 
reklama
dokładnie, mam taką samą opinie jak osoba powyżej :)
xlandery to żadna rewelacja, sama co porawda nie miałam ale miała osoba z mojego towarzystwa, teraz ma drugie dziecko i oczywiście nowy inny wózek, bo stwierdziła,ze za nic nie kupiłaby juz xlandera
ja mam dorjana, tez wózek 'terenowy' jak na taki wózek to bardzo lekki i tez prowadze go jedną ręką, siedzisko mozna zapiąć zarówna do siebie jak i w drugą strone
na zime nie polecam wózka espiro magic, kupiłam lekką spacerówke tylko na lato, jednak ten wózek jest dobry tylko na równe chodniki, nie chciał jeździć po trawie nawet a co dopiero po śniegu ;/
 
Do góry