reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki

Właśnie się ceną zaskoczyłam ja tego wózka bo serio tani ale tani mówią nie zawsze oznacza zły ;-) poczytam jeszcze pooglądam na żywo ... no moi też rodzice chcą kupić,ale nie rozmawialiśmy nad ceną a głupio mi tak pytać może nawet za wczesnie na to więc różnych opcji szukam
 
reklama
danuska super ten ostatni kawa z mlekiem mi się podoba i fajna ma spacerówkę jednak dziewczyny bez obejrzenia na żywo chyba się nie zdecydujemy za dużo teraz modeli na rynku hahahaah :-D
 
danuska oba sliczne, chociaz mnie sie bardziej podoba ten czerwony. wydaje mi sie fajniejszy:)moze dlatego, ze wogóle lubie takie wyraźniejsze kolorki.
orchidea..no na szczescie moi rodzice sami powiedzieli juz na poczatku, ze daja na wozek tyle i tyle, inaczej mnie tez było by głupio narzucac im cene:-)
 
marmolada super ten wózeczek Tobie sie nie podoba ???? aa tak teraz chyba zaczaiłam ,że mąż inny kupił kurde ale zakręcona jestem
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
M. miał się zająć wózkiem, ale nie zdążył, bo już w zasadzie wybrałam... Po kilku tygodniach chodzenia i zbierania info mam dwa typy. Dodam, że moim głównym kryteriuom jest waga i wytrzymałość:
1. Wzek Navington Cadet gondola + spacerwka + fotelik X-Car kolor
ten polecają znajomi teściów, którzy prowadzą hurtownię wózków. Firma deltim robi x-landery i właśnie ten navingtony. A ten waży 11,5kg już cały. cena: wszystko około 2 000 nówka
2. Mutsy 4Rider Lightweight - Next - Tosia.pl a ten to mój typ, który straszanie mi się podoba, tylko waży 13,5 już cały, a nówka ok. 3000, no ja bym kupiła używkę za około 1 500
No i na co się tu zdecydować. Odwieczny dylemat: kierować się sercem czy rozumem?...

P.S. Jeszcze rada techniczna dla kupujących:przy wybieraniu wózka zwracajcie uwagę na spacerówkę, a nie gondolę. To ponoć najczęstszy błąd niedoświadczonych mam, które nie zdają sobie sprawy, że gondola na chwilę, a spacerówka na znacznie dłużej, i to ona musi spełniać większe wymagania. Szczególnie co do wielkości., żeby dziecku nie było za ciasno. Kumpela ma synka 1,4lata i on juz ledwo się mieści do wózka spacerowego!?!
 
Ostatnia edycja:
Masz rację ślimakowa, jeśli któś chce wózek 2 lub 3 funkcyjny to musi zwracać uwage także na spacerówkę.. Ja np zwracam uwage tylko na gondolkę, bo chcę kupić dość ciężki wózeczek na początek i stabilny, zwracam uwagę na dużą gondolkę i pompowane koła, bo chce jeździć z małą w zimie w głębokim.. a spacerówkę wybiorę na wiosnę jakąś lżejszą i pojdę już z dzidzią sie przypasować haha:)

Aha i gondolkę wolałabym używaną:)
Zwróc uwagę, że mutsy ma gondolke tylko do około 6 miesiąca, a wtedy będzie grudzień dopiero:) a 6 miesięczne dziecko nie zawsze w spacerówke można juz przesadzić, bo przecież to jeszcze maluszek:-)

Ale zgadzam sie z tym, że wozeczki są bardzo nowoczesne i przepiekne!
 
reklama
Ja mam już swój typ upatrzony i przetestowany. Ma na prawdę dużo funkcji, wszystko co mi potrzebne i sporo udogodnień.
Wzki Dziecice Wiki ::DYMEX:: Producent Wzkw Dziecicych Firma jest polska i solidna, na rynku od lat. Kolorek najprawdopodobniej ten na samym końcu nr 31.
Podpatrzyłam go u mojej kuzynki, to już jej kolejny wózek i to z niego jest najbardziej zadowolona. Ja pojeździłam trochę z maleństwem, przyjrzałam się wszystkim częściom i czegoś takiego właśnie szukam. W sklepie można zamówić wyposażenie praktycznie jakie się chce. Dla mnie najważniejsze to duże pompowane koła (przednie skrętne z możliwością blokady); dwa różne poziomy amortyzacji; w gondoli jest możliwość podniesienia główki; spacerówkę można rozłożyć do pionu (w razie gdy dzidzia zaśnie); przekładana rączka; do tego łatwo składa się i rozkłada. A, i może pierdółka ale uważam że też dobrze pomyślana - wszędzie tam, gdzie najszybciej się brudzi. tj. w spacerówce pod nóżkami i poręcz, jest pokryte folią co znacznie ułatwia utrzymanie wózka w czystości. Materiały bardzo dobrej jakości, wszystko można odpiąć do prania. I to wszystko za niecałe 1100 zł.
 
Do góry