reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

Ja przy dwójce miałam ochraniacze i teraz też będą. Sojnabig mieliśmy ta karuzele, ale szału nie zrobiła, Młody wogole się nią nie interesował. Może Twojemu się spodoba [emoji28]Przy starszym mieliśmy taka zwykła ale z intensywnymi kolorami i tamta mu dluuugo służyła, chyba że względu na te barwy wyraźne go ciekawila

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji178]
24tydz [emoji177]NADIA[emoji177]
Właśnie też o tym myslalam, dla mnie byłaby idealn ta karuzela gdyby była czerwono-zielono-jakastam. Taka zywsza. Może znajdę coś w tym stylu ale na pilota. Ja tez mialam zwykla nakrecana i niezbyt to bylo wygodne.
 
reklama
Dotarł kombinezon;)
1477477254-1d1mld.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przy dwójce miałam ochraniacze i teraz też będą. Sojnabig mieliśmy ta karuzele, ale szału nie zrobiła, Młody wogole się nią nie interesował. Może Twojemu się spodoba [emoji28]Przy starszym mieliśmy taka zwykła ale z intensywnymi kolorami i tamta mu dluuugo służyła, chyba że względu na te barwy wyraźne go ciekawila

Czekamy na nasz trzeci cud [emoji178]
24tydz [emoji177]NADIA[emoji177]

Mi też się srednio podoba ta karuzela pod względem kolorystycznym ale stary ją kupił bez mojej wiedzy..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też się srednio podoba ta karuzela pod względem kolorystycznym ale stary ją kupił bez mojej wiedzy..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi sie osobiście podoba i tez chciałam ja kupić zosi tylko mnie zastanawialo czy dziecko zaciekawia takie pastele. Ostatecznie wtedy z niej zrezygnowałam a teraz będę dopiero czegoś szukac.
 
który, który?
1.
upload_2016-11-4_15-41-32.png


2.
images


3.
vg580321d02b5e4_500x643.jpg

4.
indianecru2.jpg
 

Załączniki

  • upload_2016-11-4_15-41-12.png
    upload_2016-11-4_15-41-12.png
    140,5 KB · Wyświetleń: 107
  • upload_2016-11-4_15-41-32.png
    upload_2016-11-4_15-41-32.png
    34,5 KB · Wyświetleń: 499
W piórka chba najlepiej wykonany, ale minky mi nie pasuje. Siwy jest cudny ale kokardka taka sobie a arbuzy nie w moim stylu są... Takie moje zdanie
 
reklama
Do góry