reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki , wyprawka i inne

reklama
Klauduska - niestety nie widzę foto o jaki smoczek chodzi ja mam aventa, mój wybredny syn tylko aventa chciał, to teraz tylko taki kupiłam dwie sztuki i zobaczymy :)

Wszystkozajete- ja kupiłam większe muslinowe pieluszki i będę otulac,


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do usypialnia tak naprawdę nie były mi potrzebne żadne otulacze czy inne pomoce. Dzidziusie zawsze zasypialy po karmieniu. A jak konczylam karmić to zasypialy same, zwłaszcza zosi przyszło to latwo. Choć na pewno warto sobie przygotować albo chociaż przemyśleć różne mozliwosci. Dzieci są przecież rozne. Czasem trudno im zasnąć bo są chore albo zabkuja.
 
Z linka Ellie w komentarzach jest napisane że jest jakis polski otulacz "Tulik" który jest podobny do tego woombe ale cenowo tańszy - ciekawe, ja będę w muslin zawijac i zobaczę jak się dzidzia będzie czuć :), nie wiem.szczerze to jakoś dziwnie te woombe wyglądają hehe, chyba zwykła chusta da rade zawinąć tez a zapłaciłam za 4 duże 13 euro :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka smoczek to avent smoczek gryzak soothie :)

Dobrze slyszec, ze ma pozytywne opinie. Na tej stronie jest po 16zl niecale plus przesylka. Moze zamowie go i doszukam butelek do kompletu.

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1476792518-2iuz4s.jpeg
Tatuś kupił synowi zabawkę:D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry