reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Alexuska jeżeli chodzi o wózek dla niemowlaka to bardziej graco quattro deluxe niż graco tour. Ten pierwszy ma zdecydowanie lepszą amortyzację i kółka wieksze i gumowe.W standardzie jest tez nosidło dla noworodków. Ja osobiście nie mam tego wózka, chociaz mało brakowało a bym go kupiła, ale moja koleżanka ma i jest nim zachwycona, chociaż w necie opinie są bardzo rózne. Jeżeli byś go kupowała to na allegro można kupić w zdecydowanie niższej cenie niż w sklepie. Mozesz też kupić osobiście w tej hurtowni która wystawia na allegro jeżeli jesteś z Warszawy.
 
reklama
ja przez cala ciaze interesowalam sie jaki kupic wozek
dla mnie wazne bylo aby wozek mial:
-przekladana raczke z regulacja
-pompowane kola.
    postanowilam kupic TAKO Natalie i........w zyciu bym tego wozka nie kupila.
jego ciezar mnie nie interesowal bo mieszkam w domku,ale.......
ma niby pompowane kola a przy nierownym chodniku Milenka w nim lata poprrostu(nauczyla sie przez to zasypiac przy turbulencjach,jak stane od razu sie wybudza)
jest ciezki,a gdy ma sie duzo zakupow to znosi go
gdy go dluzej prowadze to mnie dlonie bola od wypuklosci na raczce
worka z 3 kg ziemniakow nie moglam wlozyc jak kupilam w sklepie,wogole zadnej siatki wypelnionej zakupami nie idzie wlozyc
jest 'twardy' w jezdzie,a powinien isc miekko

gdybym teraz miala kupic wozek bylby to taki ktory ma tradycyjny kosz na zakupy oraz jest 'miekki'
kupilabym np.ten wozek,bo bylam z moja kolezabnka ktora chce go kupic obejrzec i jest super,fakt drozszy od Tako
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62532391
 
do listy tandetnych wozkow nalezy dopisac chiccco 4WD TECH
dostalismy od mojego ojcai jestesmy zalamani. wozek jest niewygodny, ma bardzo szeroki rozstaw kol, baaaardzo ciezko sie nim manewruje, skrecanie to gehenna, nie ma przekladanej raczki. po dwoch tygodniach regulowana raczka zaczela opadac, podobnie jak oparcie spacerowki. pare razy odpadlo juz nam kolo (wozek ma miesiav).
wozek ladnie wyglada,ma duze dmuchane kola i na tym koncza sie jego zalety...
 
Ja mam MIKADO i jestem zadowolona super duze kola przekladana raczka glęboki i spacerowka i w ogole OKEJ ale problem z wielkoscia nie miesci nam sie do bagażnika i zawsze musimy sciągac kola.
Na drugi rok musze kupic juz spacerowke - cos lżejszego jak laska ...
I znowu bedzie problem

Pozdrawiam

www.martynka1.smyki.pl
 
Marianeczka, a masz taki wózek?
Mnie interesuje chcicco 6WD tech. Znajoma taki ma i jest bardzo zadowolona, parę razy prowadzilam go na spacerze i nie mam zastrzeżeń. Budka składa się cicho, gondolka fajna, przekładana w spacerowce w obie strony, kosz na zakupy, regulowany podnóżek, hamulce ok. Ja chcę model 6WD tech a nie 4WD tech bo mój jest lżejszy, ma male koła, ale dużych nie potrzebuję a ważyu 11,5 kg. myślę, że każdy ma swoje priorytety i wg nich kupuje wózeczek, ten spelnia moje oczekiwania, poza tym mam moźliwośc przekonać się, że jest ok. Spotkałam, się z opinią, że chicco jest dla snobów, nie wiem dlaczego, bo cenę ma przyzwoitą, ten model w promocji kopsztuje treraz 999zł, normalnie 1200-1300. Kuzynka miała wożek bliźniaczy chcicco i służyl jej ponad 3 lata, była bardzo zadowolona.
pozdrawiam!!
 
no wlasnie zapomnialam o tym ze mimo iz mamy duzy samochod i bagaznik to jest ciezko TAKO wlozyc
tez kupimy spacerowke za rok
 
Moja koleżanka pracyje w sklepie Dino mają tam ogromny wybór sprzętów i ubranek dla dzieci. Gdy jej powiedziałam, że bardzo podobają mi sie wózki z Chico od razu mi odradziła. na ten sprzęt maja najwięcej reklamacji! Również foteliki do samochodu są fatalne!
 
reklama
Mam pytanko! Co myślicie o wózku MUTSY. A może któraś z was ma ochote właśnie taki sprzedać. Jestem ciekawa waszych opinii, bo chyba się na taki zdecyduję - Mutsy Urban Rider.
 
Do góry