reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

odradzam kupno wózków firmy wychamet! wciąż coś nawala! za pierwszym razem połamał się stelarz! dostaliśmy inny wózek! w drugim wciąż coś odpada! dziś oddaliśmy wózek do reklamacji po raz trzeci! obluzowały się jakieś śruby i odleciało koło!
 
reklama

my z mezem juz w 5 miesiacu ciazy zdecydowalismy sie na ten wozeczek....i juz nie zmienimy zdania...nie wiem czy widzialas go na zywca czy w necie ale ja naprawde go poelcam....jest super...a jak bedzie sie sprawowal to czas pokaze.....znam pare osob ktore maja taki wozek i mowia ze nie wybraliby innego... :)
pozdrawiam
Ania
 
Mazurek kiedyś pisała do was zapytanie na temat wózka MUTSY a dokładniej chodzi mi o MUTSY URBAN RIDER. Czy któraś z was ma taki wózek i jak on się sprawdza proszę o pilną odpowiedź.
 
Witam.
Mam pytanie do Pan-czy ktoras uzywa lub uzywala wózek ANMAR CROSS?? Mam mozliwosc takowy kupic po atrakcyjnej cenie,ale nie wiem czy to dobry wózek.
Widzialam juz go i wlasciwie mi sie podoba. Mam pytanko-czy miesci sie on do bagaznika samochodu??

Dziekuje
 
Witam.
Mam pytanie do Pan-czy ktoras uzywa lub uzywala wózek ANMAR CROSS?? Mam mozliwosc takowy kupic po atrakcyjnej cenie,ale nie wiem czy to dobry wózek.
Widzialam juz go i wlasciwie mi sie podoba. Mam pytanko-czy miesci sie on do bagaznika samochodu??

Dziekuje
 
Czesc - ja uwielbiam Kasie i przez chwile pomyslalam ze to moze byc ona ale przeciez Ola jest juz duza..czyżbys miala to samo nazwisko????

Nie wiem co to za wozek ja mam Mikado ale on jest duzy i niestey sie nie miesci do bagażnika...


Pozdrawiam..

www.martynka1.smyki.pl
 
witam
Mu kupiliśmy ten wózek. Dla mnie jest super, polecam go każdemu. Dobrze się prowadzi, jest bardzo zwrotny, możliwość przyczepienia fotelika jet dobrym rozwiązaniem. No ale trzeba miec do niego duży bagażnik. I waży 13 kg. Ja na szczecście mieszkam na parterze ;D
 
My jak na razie skłaniamy się ku opcji Deltim Voyager. Jest lżejszy niż Tako, a cenowo bardzo zbliżony. Czy któraś z was ma taki i mogłaby się podzielić opinią?
 
reklama
Witam bardzo serdecznie. Czy ktoś, kto już miał takie wózki może mi i mojej żonce podpowiedzieć czy one są wygodne w użyciu. No wiecie te skrętne koła, twardy czy miękki itd. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
 
Do góry