reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Moj wujek ma implast i bardzo sobie chwali!! my chcemy kupic 4xl wiec poprostu jak go widzielismy pytalismy mamy :) wiec i tobie poleam! pokazywala nam caly wozek fotelik jak sie prowadzi mozna bylo zobaczyc...to nie to co w sklepie:)
 
reklama
Kochane Mamy i Przyszłe Mamy.
Odradzam kupno wózka firmy GRACO (spacerówka + wkład do środka jako funkcja głęboka). Wózek źle amortyzuje, dla maluszka zupełnie się nie nadaje. Ja woziła Emilkę w gondoli w starym wózku (zawieszenie na paskach) i byłam bardzo zadowolona (myśle, że Mila tez :))) :laugh:.Potem przesiadłyśmy się do tajże spacerówki, ale szybko okazało się, że wkład zrobił się za ciasny, a dziecko nie umiało jeszcze siedzieć. Poza tym ciągle gubią się blokady do przednich kół (unieruchamijące koła do jazdy na wprost).
Jedyna zaleta to waga ok. 10 i pneumatyczny system składania-bardzo szybki i poręczny.
Pozdrawiam
 
A ja mialam juz dwa wozki.Pierwszy beznadziejny firmy 4 Baby.Wygladal na rewelacje,a nie dalo sie nim jezdzic.Potem kupilismy Deltima Voyagera.po prostu rewelacja.Zuzia jest juz nieco duza,ale i tak lubi w nim jezdzic.Jest duzy ,ale dzieki pompowanym kolom dziecka nie wytrzesie na spacerze.Tamten mielismy z malymi kolkami.Nigdy wiecej juz bym nie kupila takiego wozka.Teraz jedziemy nad morze i biore wozek,bo bede Zuzie kladla spac na dworze.Niech sobie oddycha.Poza tym ten wozek ma moskitierki.Dziecko nie ma duszno pod budka.Zaluje,ze jak Zuzia byla maluszkiem to nie kupilismy od razu takiego sprzetu,tylko takie dziadostwo. :(Ale kto to mogl przypuszczac...
 
My kupiliśmy wózek dwufunkcyjny Wózkolandu.Nazywa się HERRY 1 mam nadzieje że się sprawdzi i szybko nie roleci bo kosztował tylko 530 zł.
 
Zwracaj uwagę na funkcjonalność. Im więcej da się z niego zrobić tym lepiej. Czy da się zamontować do wóżak fotelik czy nie. Wysoka cena,i marka wcale nie móiwa o funkcjonałomśc.
 
Milena25 ! Wózek wygląda bardzo fajnie :) Tylko gdzie jakiś opis ? na stronie Wózkolandu go nie ma :( Miałaś możliwość obejrzenia go na żywo ?

Karolinna ! Czy oglądałaś go na żywo ? Niestety w woj. małopolskim nie ma dystrybutora tych wózków, a wszyscy radzą, żeby jednak obejrzeć wózeczek zanim kupi się go przez internet :(

Pozdrawiamy;
 
reklama
Do góry