reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

jeżeli chodzi o wózjkową tandete to ja mam parasolke firmy ramatti i to kolejny niewypał. Jedyne zalety to to że jest lekka i łatwo sie prowadzi i na tym koniec. Oparcie żebym mogła opuścić śpiącemu dziecku to musiałąm się nieźle namordować. A hamulcowy niewypał to moje dziecko o mało życiem nie przepłaciło. hamulec niby taki nowoczesny, wciska się przy jednym kole i działą na 2 ale zaczął puszczać już po 3 miesiącach uzytkowania. teraz po 2 reklamacji walczymy o zwrot gotówki bo mamy juz dosyć "takich atrakcji":wściekła/y:. Pozdrawiam:-)
 
reklama
Witam.
Dziewczyny proszę Was o opinię na temat wózka Chicco ct 01 wszystkie jego wady i zalety.Z góry dziękuję.
 
A któraś z Was ma może Delti Leo, bo zaczęłam właśnie oglądanie wózków w sklepach i ten jak na razie zdecydowanie najbardziej mi się spodobał? Tylko jakiś taki podejrzanie tani i obawiam się czy nie będzie mocno awaryjny:unsure:
 
a mi to niestety wyglada na autoreklame sprzedawcy wozkow :confused2:
spojrzcie w allegro na uzytkownika Quins1 - tutaj pisze, ze juz kupil/a wozek u koliber761 i teraz zastanawia sie (dopiero zastanawia) nad kupnem Retrusa - a na allegro ma wlasnie kupiony ten wozek i tylko ten, a na dodatek jest swiezo zarejestrowanym uzytkownikiem, ktory pol godziny przed napisaniem tego posta wystawil pozytywny komentarz za kupno Retrusa...
moze sie myle, ale niestety wyglada mi to na "falszywa" aukcje....to co pisze Quins1 nijak nie zgadza sie z jego historia aukcji na allegro :no:
Nie zgodze się -kupiłam wózek blue sky od koliber761 czy tam jak kto woli koliberwozki.pl.
W chwili gdy kupowałam wózeczek koliber-nie był jeszcze super sprzedawcą .
Widze ,że oferta kolibra od chwili zakupu powiększyła się.
Powiem tak-nie dokonałam zakupu wózka spacerowego -ponieważ zakupiłam prostą parasolkę w sklepie ,markecie za niewielkie pieniądze.firmy firjan.
Po wtóre koliber nie sprzedaje tego typu wózka poprzez net.ponieważ jest on jak mówi problemowy i zdarza się ,że jedno rozłożenie kończy się uszkodzeniem...
stąd retrus sumer..-(poleca)
Po wtóre mam w blue sky spacerówkę którą naprawdę wykorzystuje ,a PAarasola służy mi w markecie i podczas wyjazdów na wakacje-ponieważ jest mała i poręczna.a nadto zajmuje nie wiele miejsca.

Tak koliber mnie namawiał na retrusa sumera lecz nie kupiłam ponieważ Blue -sky posiada dokładnie te same rozmiary ,ciężar co moja spacerówka w blue sky.


Kryptoreklama-Okarze się po czasie XCzy wózki od kolibra są dobre czy nie.

CIekawi mnie to czy ktoś posiada modele tej firmy.....................................
 
Witam wszystkich
Jeżeli chodzi o wózki chciałam zapytać was o wózek Peg-Perego Uno. To jest wózek bez gondoli ale może służyć po rozłożeniu oparcia jako wózek dla niemowlaczka. Oglądałam go i podobał mi się bo jest lekki, "zwinny" i nie zbyt drogi. Mozna dokupic do niego śpiworek. Może któraś z Was słyszała coś o tym wózku lub poprostu go posiada. dzięki za info
 
reklama
Witam.
Dziewczyny proszę Was o opinię na temat wózka Chicco ct 01 wszystkie jego wady i zalety.Z góry dziękuję.

fajnie bo rozkłada sie na płasko. ja go nie mam, ale ma go moja szwagierka.
jego wada jaką zauważyłam prowadząc ten wózek - trudno się go podbija jak sie chce wjechac na krawężnik. no i po nierównym terenie ciężko się wjeżdza. jego koła nie pasują do większości polskich podjazdów:-(. jest dość wąski.
 
Do góry