reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Women ja już też nie gotuję osobno Piterowi. Je z nami prawie wsyztsko.
Ja obiad gotuję codziennie więc je z nami.
Chyba że robie coś typu zupa grochowa czy coś to wtedy młodemu coś innego ugotuje na szybko.
 
reklama
Dzieki za odpowiedzi
U mnie jak nie ma chłopów w domu to obiadu nie robie dla samej siebie ale raczej takich dni jest mało wiec chyba też Dorian zacznie jesc z nami,a słoik w zamrażalniku specjanie dla niego tez moze sobie stac w razie wlasnie takich dni z brakiem obiadu.
Tyle ze Dorian je o 11 obiad wiec chyba zamienie mu na deser a obiad o 15 w zamian za deser
 
juz dawno mialam napisac
jezeli ktora bedzie miala jeszcze dziecko i miala zamiar kupic lezaczek do polecam babybjorn
moj nicki do tej pory na nim siada i czata ksiazeczki lekko sie bujajac
on jest niski i malemu latwo sie na niego wchodzi .........takze dobry zakup
 
Women ja jeszcze gotuję osobno dla Amandy :sorry2: i na razie nie zrezygnuję z tego:sorry2:
Przyrządzam jej jedzenie bez dodatku soli i jest mi lepiej doprawiać zupkę jak mam w małym rondelku niż w 5 litrowym garze:sorry2:
juz dawno mialam napisac
jezeli ktora bedzie miala jeszcze dziecko i miala zamiar kupic lezaczek do polecam babybjorn
moj nicki do tej pory na nim siada i czata ksiazeczki lekko sie bujajac
on jest niski i malemu latwo sie na niego wchodzi .........takze dobry zakup
Mirka dobrze wiedzieć ;-)
Mój zakup leżaczka to była porażka już nie pamiętam jakiej firmy ale Amandziucha wcale nie chciała w nim siedzieć i oddałam go do komisu:dry:
Oblukam na allegro te babybjorn;-)
 
juz dawno mialam napisac
jezeli ktora bedzie miala jeszcze dziecko i miala zamiar kupic lezaczek do polecam babybjorn
moj nicki do tej pory na nim siada i czata ksiazeczki lekko sie bujajac
on jest niski i malemu latwo sie na niego wchodzi .........takze dobry zakup

Inga miała z Chicco. Zarąbisty jest. Teraz pożyczyłam go koleżance, ale jak przyjdzie potrzeba ma mi go oddać;-)
 
od kiedy dzieci moga jest salate itp .....nie to zeby nicki chcial ale ja bardzo lubie i nie chcialabym zeby nik nie jadl
Mirka myśle ze nie ma w tym wieku przeciwskazań ale napewno nie w tym okresie bo tylko pieknie zielona holenderska jest a ona napewno do najzdrowszych nie nalezy:no:.Spróbuj w czerwcu, lipcu wtedy nie są tak nawozone:tak:
 
reklama
Do góry